Nové

ROCKETS Kuličky Rockets Platinum Series 0,30g – 3300bb

Díky speciálnímu výrobnímu a postprodukčnímu procesu se BB pelety vyznačují velkou koncentrací, dosahem a opakovatelností umístěných broků. Plně řízený výrobní proces zaručuje perfektní kulatost BB pelet bez jakýchkoli stehů nebo ponoření. Absence vzduchových přihrádek uvnitř BB pelet a dobře umístěné těžiště velmi dobře ovlivňují opakovatelnost výstřelů. Jejich dokonale hladký a dvakrát leštěný povrch, dokonalé zaoblení a nízká tolerance rozměrů optimalizují spolupráci s hop-up systémy. Všeobecně známou skutečností je, že nevhodné dimenzování a příliš velká tolerance k rozměrové rozmanitosti negativně ovlivňuje přesnost a opakovatelnost výstřelů. To je důvod, proč jsou BB pelety Rockets(TM) Platinum Series(TM) vyráběny na Tchaj-wanu jako součást vysoce…

Výrobce:

342  včetně DPH

Dostupnost: 40 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 3200 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Díky speciálnímu výrobnímu a postprodukčnímu procesu se BB pelety vyznačují velkou koncentrací, dosahem a opakovatelností umístěných broků. Plně řízený výrobní proces zaručuje perfektní kulatost BB pelet bez jakýchkoli stehů nebo ponoření. Absence vzduchových přihrádek uvnitř BB pelet a dobře umístěné těžiště velmi dobře ovlivňují opakovatelnost výstřelů. Jejich dokonale hladký a dvakrát leštěný povrch, dokonalé zaoblení a nízká tolerance rozměrů optimalizují spolupráci s hop-up systémy.
Všeobecně známou skutečností je, že nevhodné dimenzování a příliš velká tolerance k rozměrové rozmanitosti negativně ovlivňuje přesnost a opakovatelnost výstřelů. To je důvod, proč jsou BB pelety Rockets(TM) Platinum Series(TM) vyráběny na Tchaj-wanu jako součást vysoce pokročilého technologického procesu, který zaručuje perfektní rozměr BB pelety na úrovni 5,96 mm s tolerancí pouze plus /- 0, 01 mm.
BB pelety Rockets(TM) Platinum Series(TM) umožňují snížit možná nejvyšší přesnost a vzdálenost umístěných broků a zároveň výrazně snižují možnost zaseknutí. Díky tomu jsou pelety Rockets(TM) Platinum Series(TM) BB zvláště doporučovány odstřelovačům a ostrým střelcům – zejména těm, kteří používají repliky vybavené přesnými hlavněmi a mají vysokou úsťovou rychlost.
Přesnost: 5.96 plus /- 0.01 mm
Jedny z nejkvalitnějších a nejpřesnějších kuliček na světě.