Nové

ROCKETS Kuličky Rockets Professional 0,25g – 1kg

Dlouho očekávané, vysoce kvalitní a vysoce přesné Rockets BBs. Díky speciálnímu výrobnímu procesu zajišťují Rockets velkolepou přesnost a opakovatelnost střelby. V postprodukčním procesu je každá z Rockets BBs pečlivě leštěna k vysokému lesku. BBs jsou potaženy speciální vrstvou, která snižuje tření. To vede k lepší spolupráci s Hop-Up. Plně řízený výrobní proces zaručuje perfektní kulovitost BB bez viditelných švů nebo defektů. Nedostatek vzduchových komor uvnitř kuličky, stejně jako dobře umístěné centrum rovnováhy vedou k velmi dobré opakovatelnosti výstřelů. Průměr je 5,95 mm ( plus /- 0,01 mm) a rozdíly v hmotnosti jednotlivých kuliček nepřesahují 0,01 g.

Výrobce:

196  včetně DPH

Dostupnost: 32 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 6090 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dlouho očekávané, vysoce kvalitní a vysoce přesné Rockets BBs. Díky speciálnímu výrobnímu procesu zajišťují Rockets velkolepou přesnost a opakovatelnost střelby.
V postprodukčním procesu je každá z Rockets BBs pečlivě leštěna k vysokému lesku.
BBs jsou potaženy speciální vrstvou, která snižuje tření. To vede k lepší spolupráci s Hop-Up.
Plně řízený výrobní proces zaručuje perfektní kulovitost BB bez viditelných švů nebo defektů. Nedostatek vzduchových komor uvnitř kuličky, stejně jako dobře umístěné centrum rovnováhy vedou k velmi dobré opakovatelnosti výstřelů.
Průměr je 5,95 mm ( plus /- 0,01 mm) a rozdíly v hmotnosti jednotlivých kuliček nepřesahují 0,01 g.