SA-249 PARA CORE™, černá

8 790  včetně DPH

Porovnat

Popis

Specna Arms se právě teď ukázala, že splňuje očekávání zákazníků představenou řadou produktů CORE ™ – výjimečnou řadu replik, které na trh přináší novou kvalitu. Díky atraktivní ceně v kombinaci s dobrým výkonem a kvalitními materiály je tato replika vhodná pro začátečníky i zkušené hráče airsoftu.

Některé části lehkých kulometů od Specna Arms z řady CORE ™ byly vyrobeny z polymeru, aby se snížila jejich hmotnost a zvýšila se praktičnost zbraně. Polymerní díly zahrnují: tělo, předpažbí, pažbu, protiprachový kryt, přední mířidlo s montážní základnou, zásobník a pažbičku.

Kovové části jsou pak zbývající části, jako je vnější hlaveň, držák zásobníku nebo kompenzátor. Dále pak několik ocelových částí: dvounožka, vnější zámek hlavně, podpěra pažby, lučík, transportní rukojeť, jakož pak i všechny čepy.

– tělo vyrobené z polymeru
– lehčí konstrukce ve srovnání se standardními lehkými kulomety M249 dostupnými na trhu
– systém výměnné hlavně
– skládací, ocelová dvojnožka
– kompatibilní se zásobníky do AR15 (STANAG)

Implementace systému rychlovýměny pružiny ESA ™ umožňuje rychlé přizpůsobení výkonu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti otevření gearboxu. Proces výměny pružiny trvá doslova pouhé sekundy – stačí jen vyjmout jediný čep, odtáhnout západku pažby a vyjmout trn pružiny spolu s pružinou otvorem v gearboxu.

Uvnitř této bestie najdete kovový gearbox typ M249, který se vyznačuje vysokou životností a dobrou spolehlivostí. Je připraven k dalšímu upgradu a hlavně k poskytování krycí palby vaším spoluhráčům!

– M120 hlavní pružina
– kuličková ložiska 8 mm
– Trn pružiny s ložiskem
– sada ocelových ozubených kol
– rotační, kovová Hop-Up komora

Balení obsahuje:

– SA-249 PARA CORE™
– Krabicový zásobník
–  Uživatelský manuál v ENG

Balení neobsahuje baterii ani nabíječku.