SILENT INDUSTRIES Silent Industries CNC hop-up komora ALPHA M4/16 AEG/HPA

CNC Hop-up komora ALPHA M4/16 AEG/HPA od Silent Industries představuje revoluční inovaci pro vaši airsoftovou zbraň, jedná se o nejpokročilejší komoru na trhu vyvinutou slovenskou firmou specializující se na inovativní díly pro airsoftové zbraně. Čím překonává komora ALPHA konkurenci? 1. Skutečně funkční TDC přítlak Pro dosažení maximálně konzistentního tlaku na gumičku prostřednictvím přítlačného ramínka bylo nutné použít technologii TDC. To znamená, že přítlak se může pohybovat pouze nahoru a dolů. Součástí balení je TDC ramínko (trolley) určené pro váleček (nub), takže můžete použít preferovaný typ válečku. Doporučujeme použít váleček Silent Industries nebo jiný vysoký váleček (např. Omega Nub od Maple Leaf): černý klasický (85A, tvrdý) černý prodloužený…

Výrobce:

2 072  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

CNC Hop-up komora ALPHA M4/16 AEG/HPA od Silent Industries představuje revoluční inovaci pro vaši airsoftovou zbraň, jedná se o nejpokročilejší komoru na trhu vyvinutou slovenskou firmou specializující se na inovativní díly pro airsoftové zbraně.

Čím překonává komora ALPHA konkurenci?

1. Skutečně funkční TDC přítlak
Pro dosažení maximálně konzistentního tlaku na gumičku prostřednictvím přítlačného ramínka bylo nutné použít technologii TDC. To znamená, že přítlak se může pohybovat pouze nahoru a dolů. Součástí balení je TDC ramínko (trolley) určené pro váleček (nub), takže můžete použít preferovaný typ válečku. Doporučujeme použít váleček Silent Industries nebo jiný vysoký váleček (např. Omega Nub od Maple Leaf):

černý klasický (85A, tvrdý)
černý prodloužený (85A, tvrdý)
modrý klasický (70A, měkký)
modrý prodloužený (70A, měkký)

Tento systém TDC poskytuje nejdelší zdvih, což znamená, že s ním můžete snadno zdvihnout těžké BB kuličky.

2. Systém prstenců hop-up límečku
Revoluční tenzonální systém je snadno sestavitelný a využívá svorové kroužky. V balení obdržíte dva kroužky – černý a bílý (pro jemnější nastavení lze dokoupit těsný a extra těsný kroužek límečku). Doporučujeme vyzkoušet hop-up gumičku ML Super Macaron nebo Mr.Hop s bílým kroužkem pro volnější napětí límečku a s černým kroužkem pro silnější napětí. Tato komora je jediná na trhu, která plně podporuje límeček hop-up gumičky.

3. Nastavitelné hrdlo komory vůči zásobníku
Nastavitelné hrdlo umožňuje nastavení délky přívodní šachty komory do zásobníku, takže ji můžete přesně doladit podle svých zásobníků. Tím se zlepší podávání kuliček a sníží se pohyb zásobníku v šachtě.

4. Aretační výřez pro přesnou instalaci vnitřní hlavně v komoře
Alpha komora obsahuje drážku, která vám pomůže s vycentrováním vnitřní hlavně. Doporučujeme ji používat jako referenční bod, protože některé méně kvalitní hlavně mohou mít nesprávně zarovnané okno pro hop-up. Doporučujeme kvalitní nerezové hlavně od značek jako PDI, Lambda nebo Prometheus, KM H..