Snow Wolf SW-020T Carbine Replica, krátký – Pískový

Střelné zbraně v systému bullpup mají dlouhou tradici a stejně velký počet nadšenců jako skeptiků. Jednou z výhod této konstrukce lze jen stěží ignorovat a to je možnost namontovat opravdu dlouhou a účinnou hlaveň při zachování relativně kompaktních rozměrů zbraně. Je také důležité poznamenat estetickou hodnotu – střelné zbraně typu Bullpup jsou prostě jedinečné a nelze je zaměnit s ničím jiným. Pušky Bullpup se vyznačují jednou zvláštností – i přes své kompaktní rozměry mají relativně delší hlaveň než běžné pušky. Tento koncept měl vždy své příznivce i odpůrce, ale na světovém trhu mají své pevné místo již od konce 70.…

Výrobce:

3 695  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13114 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Střelné zbraně v systému bullpup mají dlouhou tradici a stejně velký počet nadšenců jako skeptiků. Jednou z výhod této konstrukce lze jen stěží ignorovat a to je možnost namontovat opravdu dlouhou a účinnou hlaveň při zachování relativně kompaktních rozměrů zbraně. Je také důležité poznamenat estetickou hodnotu – střelné zbraně typu Bullpup jsou prostě jedinečné a nelze je zaměnit s ničím jiným.
Pušky Bullpup se vyznačují jednou zvláštností – i přes své kompaktní rozměry mají relativně delší hlaveň než běžné pušky. Tento koncept měl vždy své příznivce i odpůrce, ale na světovém trhu mají své pevné místo již od konce 70. let, kdy rakouská firma koncept dotáhla k dokonalosti a uvedla na trh design, který značně předběhl dobu.
Zadní i přední strana repliky je opatřena taktickými poutky. Přístup k hop-upu se získá tradičním způsobem – po natažení páky závěru se odkryje okénko pro s přístupem k hop komoře.
Tlumič výšlehu (replika) je nasazen na -14 mm levotočivý závit (CCW).

Délka: 605 mm
Váha: 2600 g
Barva: písková
Úsťová rychlost: 390-420 FPS
Verze : elektrická
Střelba : jednotlivě a dávkou
Mechabox : ver3
Délka vnitřní hlavně : 320mm