SNUGPAK Batoh Sleeka Force, 35L – Černý

Snugpak Sleeka Force 35 l by neměl chybět ve výbavě žádného zálesáka, nebo outdoorového nadšence. Svou velikostí i členěním představuje ideální batoh na jednodenní výlety do přírody. Protože však nabízí i možnost uchycení spacáku, či karimatky, můžete s ním bez problémů i nocovat v divočině. Lehký a prostorný Tento batoh byl navržen tak aby byl lehký, kompaktní a zároveň se do něj vešlo vše co je třeba pro jednodenní výpravu do přírody. Na jeho bocích jsou umístěny dvě velké kapsy s elastickou překryvnou klopou. Do nich můžete dát věci, které chcete mít rychle při ruce. I když do nich uložíte pončo, nebo láhev s…

Výrobce:

2 556  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 4606 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Snugpak Sleeka Force 35 l by neměl chybět ve výbavě žádného zálesáka, nebo outdoorového nadšence. Svou velikostí i členěním představuje ideální batoh na jednodenní výlety do přírody. Protože však nabízí i možnost uchycení spacáku, či karimatky, můžete s ním bez problémů i nocovat v divočině.
Lehký a prostorný
Tento batoh byl navržen tak aby byl lehký, kompaktní a zároveň se do něj vešlo vše co je třeba pro jednodenní výpravu do přírody. Na jeho bocích jsou umístěny dvě velké kapsy s elastickou překryvnou klopou. Do nich můžete dát věci, které chcete mít rychle při ruce. I když do nich uložíte pončo, nebo láhev s pitím, vždy v nich zbude dostatek prostoru na pár drobností. Jejich horní okraj je opatřen regulační šňůrkou s táhlem. Čelo batohu překrývá víko s velcro panelem pro umístění ID označení a prostornou kapsou na zip. Otevřením plastových přezek a odklopením víka se dostanete k hlavnímu prostoru i k úložným kapsám v přední části. Hlavní komora batohu se uzavírá po obvodu stahovací šňůrkou s jezdcem. Čelní síťovaná kapsa na suchý zip je ideálním prostorem pro mapu, nebo lékárničku. Navíc je ještě překrytá bungee šňůrou a v rozích osazena D kroužky pro zavěšení dalšího vybavení. Vnější část dna je pošitá MOLLE vazbou, která nabízí možnost uchycení karimatky, nebo spacáku vně batohu pro případ, že chcete v přírodě nocovat.  V tomto prostoru je i menší zipová kapsa s velcro úchytem pro umístění pláštěnky.
Pohodlné nošení
Ke komfortnímu nošení batohu přispívá polstrovaná bederní část a měkčené ramenní popruhy. Tyto díly jsou pokryté síťovinou pro snadnější odvětrání. O to, aby Vám batoh perfektně seděl na zádech i při aktivním pohybu se stará nastavitelný hrudní a bederní popruh. Odolný nylon 600D, ze kterého je batoh vyroben zaručuje, že Vám bude sloužit dlouhá léta.  
Benefity, o kterých musíš vědět:

přední kapsa ze síťoviny
bungee šňůra na čelní části
kapsa na zip ve víku
MOLLE vazba na spodní části
kapsa na pláštěnku na dně batohu
boční pružné kapsy se stahováním
velcro panel pro ID označení
ma..