Nové

SNUGPAK Celta/plachta All Weather Shelter G2 Snugpak(R) – olivová

Tato univerzální plachta vám dokáží nabídnout přístřešek, stan anebo plachtu na zakrytí když se vydáte do přírody. Ochránit vás tak může spolehlivě například před deštěm, větrem, sluncem a pochopitelně také prachem. Celá celta je vyrobena z velmi kvalitních a moderních materiálů. I díky tomu ji lze velmi dobře složit do minimálních rozměrů, tak aby zabírala co nejméně místa ve vašem batohu. Po jejím obvodu jsou kvalitní nylonová poutka, která vám pomohou ke snadnému uvázání plachty. Plastové druky, zajistí bezproblémové sepnutí plachty. Švy jsou kvalitní a zároveň voděodolné. Součástí je i univerzální nylonový provaz, který vám poslouží při uvazování plachty. Součástí…

Výrobce:

2 144  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 10235 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tato univerzální plachta vám dokáží nabídnout přístřešek, stan anebo plachtu na zakrytí když se vydáte do přírody. Ochránit vás tak může spolehlivě například před deštěm, větrem, sluncem a pochopitelně také prachem.
Celá celta je vyrobena z velmi kvalitních a moderních materiálů. I díky tomu ji lze velmi dobře složit do minimálních rozměrů, tak aby zabírala co nejméně místa ve vašem batohu. Po jejím obvodu jsou kvalitní nylonová poutka, která vám pomohou ke snadnému uvázání plachty. Plastové druky, zajistí bezproblémové sepnutí plachty.
Švy jsou kvalitní a zároveň voděodolné. Součástí je i univerzální nylonový provaz, který vám poslouží při uvazování plachty. Součástí jsou také stanové kolíky, celkem 8ks.
Přepravní obal na plachtu v rozměrech 24x12cm je samozřejmě dodávaný spolu s celtou. Sami se tak můžete přesvědčit o tom, že 3×3 metrová plachta se dokáže vměstnat do tak malého obalu a zabere vám opravdu jen minimum místa ve vašem batohu.
VIDEO

Délka
3 m

Šířka
3 m

Celková plocha
9,3 m2

Rozměry složené celty (v x š)
24 cm x 12 cm

Délka upínacího lana
26 cm

Hmotnost
1 000 g

Vodě odolnost (vodní sloupec)
2 000 mm

UV ochrana
SPF 30

Materiál – celta
210t nylon s úpravou Rip Stop a s polyuretanovým zátěrem

Materiál – kolíky
kovová slitina

Součástí dodávky

1x celta
4x upínací lano
8x kotvící kolík
přepravní taška

Výrobce
Snugpak(R) Velká Británie

Barva
olivově zelená