SNUGPAK Cestovní taška KIT MONSTER G2 Roller 120L, černá

Nová generace tašek Kit Monster 120 Generation 2 je vyrobena z velmi tvrdého, odolného a nepromokavého materiálu. Je ideální volbou pro cestování, expedice či jiná dobrodružství. Pro snadnou manipulaci má taška zdokonalený systém koleček zajišťující maximální mobilitu a výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť. Zároveň je možné tašku nosit jako batoh na zádech nebo jako tašku s popruhem přes rameno (popruhy lze odstranit). Při balení věcí zejména oceníte oddělenou kapsu na ukládání použitého nebo mokrého oděvu. Díky ní snadněji udržíte ostatní oblečení suché a voňavé. Boční kapsy se snadným přístupem jsou ideální pro ukládání botů. materiál 100procent 500D polyester s dvojitou PVC vrstvou, z jedné…

Výrobce:

3 599  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7919 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nová generace tašek Kit Monster 120 Generation 2 je vyrobena z velmi tvrdého, odolného a nepromokavého materiálu. Je ideální volbou pro cestování, expedice či jiná dobrodružství. Pro snadnou manipulaci má taška zdokonalený systém koleček zajišťující maximální mobilitu a výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť. Zároveň je možné tašku nosit jako batoh na zádech nebo jako tašku s popruhem přes rameno (popruhy lze odstranit). Při balení věcí zejména oceníte oddělenou kapsu na ukládání použitého nebo mokrého oděvu. Díky ní snadněji udržíte ostatní oblečení suché a voňavé. Boční kapsy se snadným přístupem jsou ideální pro ukládání botů.

materiál 100procent 500D polyester s dvojitou PVC vrstvou, z jedné strany mat, z druhé lesk
teleskopická násada z hliníku
čtyři vnější a dva vnitřní kompresní popruhy sloužící ke snížení objemu tašky
ve víku přehledný organizér

Objem: 120 litrů Hmotnost: 4500g Rozměry: 72cm x 45cm x 37cm Nostost: 22kg
Poznámka: Zatímco vnější tkanina tašky Kitmonster je vodotěsná, taška nemůže být ponořena do vody, protože zipy nejsou vodotěsné a švy nejsou utěsněny páskou.