SNUGPAK Cestovní taška Monster Snugpak(R) 120 litrů – Olive Green

Taška nebo batoh? Velkou výhodou je fakt, že tašku nemusíte nosit jen v ruce nebo na rameni – díky popruhům totiž poslouží i jako batoh. Inu, mít volné ruce se přeci jen hodí. Pokud byste navíc měli pocit, že je taška přece jen objemná až moc, můžete ji stáhnout kompresními popruhy a výrazně tak snížit její objem. Vysoká odolnost Zapomínat však nesmíme ani na odolnost této tašky. Nejenom zesílené dno, ale i silné zipy z ní dělají kousek, který opravdu něco vydrží. Je navíc vyrobena z kvalitního materiálu, který odpuzuje vodu. Pokud vás tedy při přesunu přepadne nenadálý déšť, zůstanou…

Výrobce:

1 746  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15278 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taška nebo batoh?
Velkou výhodou je fakt, že tašku nemusíte nosit jen v ruce nebo na rameni – díky popruhům totiž poslouží i jako batoh. Inu, mít volné ruce se přeci jen hodí. Pokud byste navíc měli pocit, že je taška přece jen objemná až moc, můžete ji stáhnout kompresními popruhy a výrazně tak snížit její objem.
Vysoká odolnost
Zapomínat však nesmíme ani na odolnost této tašky. Nejenom zesílené dno, ale i silné zipy z ní dělají kousek, který opravdu něco vydrží. Je navíc vyrobena z kvalitního materiálu, který odpuzuje vodu. Pokud vás tedy při přesunu přepadne nenadálý déšť, zůstanou vaše věci v suchu. Najdete zde navíc dostatek kapes pro uložení věcí – například boční kapsu, kam pohodlně vložíte boty. Hodit se však jistě bude i síťovaná kapsa ve víku.
Benefity, o kterých musíte vědět:

hmotnost: 1500 g
objem: 120 litrů
materiál: Heavy Duty 600D, 100procent nylon
zesílené dno
úchytky na obou koncích pro snadnější přepravu
kompresní popruhy pro snížení objemu
silné zipy
univerzální použití: je možno ji nosit jako tašku či batoh