SNUGPAK Deka Jungle Travel – Olive Green

Jungle deka je teplá, lehká a méně objemná alternativa k dece, kterou máme doma. Dodává extra teplo, ideální je při táboření, v nouzových situacích, nebo se do ní prostě můžeme zabalit za chladné noci, když sedíme u táborového ohně či pozorujeme  západ slunce. Špičkové technologie v našich službách Deka využívá technologie Travelsoft Insulation, která byla navržena pro výjimečný výkon, technologie ultralehkých, vysoce kvalitních vláken, která skvěle plní svou funkci i po zkomprimování do malé, kompaktní velikosti pro snadné cestování. Jungle Travel je antibakteriální, anti-mikrobiální, větru-vzdorná a vodě-odolná deka, která je výborným pomocníkem pro udržení tělesného tepla, když teploty klesají. DÉLKA 193 cm ŠÍŘKA 163 cm ROZMĚRY PODROBNĚ Rozměry sbalené deky (d x pr):…

Výrobce:

1 062  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12930 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Jungle deka je teplá, lehká a méně objemná alternativa k dece, kterou máme doma. Dodává extra teplo, ideální je při táboření, v nouzových situacích, nebo se do ní prostě můžeme zabalit za chladné noci, když sedíme u táborového ohně či pozorujeme  západ slunce.
Špičkové technologie v našich službách
Deka využívá technologie Travelsoft Insulation, která byla navržena pro výjimečný výkon, technologie ultralehkých, vysoce kvalitních vláken, která skvěle plní svou funkci i po zkomprimování do malé, kompaktní velikosti pro snadné cestování. Jungle Travel je antibakteriální, anti-mikrobiální, větru-vzdorná a vodě-odolná deka, která je výborným pomocníkem pro udržení tělesného tepla, když teploty klesají.

DÉLKA
193 cm

ŠÍŘKA
163 cm

ROZMĚRY PODROBNĚ
Rozměry sbalené deky (d x pr): 15 cm x 15 cm

HMOTNOST
700 g

MATERIÁL PODROBNĚ

Vnější materiál: 100 procent polyester MicroDiamond(R)
Vnitřní materiál: 100 procent polyester Paratex AntiBacterial(R)
Náplň: 100 procent polyester TravelSoft(R)

SOUČÁSTÍ DODÁVKY

deka
kompresní přepravní vak