SNUGPAK Samonafukovací karimatka MAT FULL

Pokud jste milovníky outdoorových aktivit a výletů do přírody, které máte spojeny i například s kempováním, potom pro je pro vás samunafukovací karimatka MAT FULL Snugpak určitě tou správnou volbou. Jedná se o karimatku, která by neměla chybět ve výbavě každého správného cestovatele. Dokáže vás efektivně ochránit před chladem, vlhkem, ale i špínou. Mile vás jistě překvapí i to, že si lze díky této matraci ustlat i na velmi tvrdém povrchu. Snadným otočením ventilu se karimatka začne samovolně nafukovat. V případě potřeby je možné ji jednoduše dofouknout. Součástí této samunafukovací karimatky je také obal, který vám pomůže ve snadné přepravě.…

Výrobce:

2 310  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12850 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pokud jste milovníky outdoorových aktivit a výletů do přírody, které máte spojeny i například s kempováním, potom pro je pro vás samunafukovací karimatka MAT FULL Snugpak určitě tou správnou volbou.
Jedná se o karimatku, která by neměla chybět ve výbavě každého správného cestovatele. Dokáže vás efektivně ochránit před chladem, vlhkem, ale i špínou. Mile vás jistě překvapí i to, že si lze díky této matraci ustlat i na velmi tvrdém povrchu.
Snadným otočením ventilu se karimatka začne samovolně nafukovat. V případě potřeby je možné ji jednoduše dofouknout.
Součástí této samunafukovací karimatky je také obal, který vám pomůže ve snadné přepravě. Díky svým malým transportním rozměrům a nízké váze, vás nebude trápit, že sebou musíte tahat něco zbytečně velikého a těžkého.

Délka
183 cm

Šířka
51 cm

Tloušťka
2,5 cm

Rozměry sbalené matrace (d x pr)
26 cm x 15 cm

Hmotnost
600 g

Typ karimatky
samo-nafukovací, obdélníková

Součástí dodávky

karimatka
přepravní vak

Výrobce
Snugpak(R) Velká Británie

Barva
olivově zelená