SNUGPAK Spací pytel Softie(R) Elite 1

Vychytávky, které při spaní v přírodě využijete Tato řada spacích pytlů od značky Snugpak(R) se vyznačuje zabudovanou rozkládací přepážkou, díky které je možné rozšířit vnitřní prostor spacáku. Tato přepážka však není jediným plusem, které  produkt nabízí. V přírodě se jistě bude hodit elastická kapuce se stahovací šňůrkou, nastavitelná délka spacáku (k tomu slouží nožní zkracovací spony), skvěle poslouží i vnitřní kapsa na cennosti (se zapínáním na suchý zip). Obáváte se, že vám ve spacáku bude během chladnějších nocí zima a chcete mít jistotu, že se i v nižších teplotách dobře vyspíte? Pak můžete do spacáku samozřejmě umístit vložku. S touto…

Výrobce:

2 427  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13518 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vychytávky, které při spaní v přírodě využijete
Tato řada spacích pytlů od značky Snugpak(R) se vyznačuje zabudovanou rozkládací přepážkou, díky které je možné rozšířit vnitřní prostor spacáku. Tato přepážka však není jediným plusem, které  produkt nabízí. V přírodě se jistě bude hodit elastická kapuce se stahovací šňůrkou, nastavitelná délka spacáku (k tomu slouží nožní zkracovací spony), skvěle poslouží i vnitřní kapsa na cennosti (se zapínáním na suchý zip).
Obáváte se, že vám ve spacáku bude během chladnějších nocí zima a chcete mít jistotu, že se i v nižších teplotách dobře vyspíte? Pak můžete do spacáku samozřejmě umístit vložku. S touto variantou bylo při návrhu spacáku počítáno a proto jsou jeho součástí i poutka pro uchycení vložky.
A co větrání a čištění?
Výrobci tohoto produktu však nezapomínali ani na údržbu. Proto jsou součástí spacáku poutka, díky kterým bude větrání a sušení spacáku hračka.
Snadné skladování a přenášení
Součástí balení je také kompresní vak, který se hodí jak na cestách, tak při skladování. Díky němu můžete snížit objem spacáku na minimum a ušetřit si na cestách trochu místa (což se vždy hodí). Stejně tak ale tento kompresní obal využijete i doma – usnadní vám totiž skladování.
Benefity, o kterých musíte vědět:

hmotnost: 1000 gramů
komfortní teplota: 7 °C
limitní teplota: 2 °C
vnější materiál: Paratex Micro 100procent Polyester
vnitřní materiál: Paratex Light a Reflectatherm 100procent Polyester
izolace: Softie(R) 100procent Polyester
integrovanná postranní přepážka pro větší prostor
elastická kapuce se stahovací šňůrou
vnitřní kapsa na cennosti
obousměrné YKK(R) zipy
nastavitelná délka
vnitřní poutka pro uchycení vložky do spacáku
kompresní vak pro snadné přenášení (je součástí balení)
smyčky pro snadné větrání a sušení

Důležité parametry

Délka

2,2 m

Šířka

87,5 cm

Pro výšku postavy

1,9 m

Extrémní / minimální teplota

2 °C

Komfortní teplota

7 °C

Hmotnost

1 kg

Náplň

Syntetická – jiná

Detaily materiálu

V..