SNUGPAK Spací pytel Softie(R) Elite 5

Spací pytel Softie(R) Elite 5 Snugpak(R) se stane spolehlivým parťákem na cestách nejednoho milovníka přírody a cestování. Tento spacák se dá využít až do teploty -15 °C (komfortní teplota), což z něj činí nejúčinnější spacák z dané kolekce. Pokud však přesto budete mít obavy z toho, že vám bude v noci zima, můžete spacák využít společně s vložkou (ta však není součástí balení, je třeba si ji pořídit zvlášť) – k tomuto účelu pak slouží zabudované smyčky. Prostor spacáku je pak možné rozšířit díky panelové přepážce, která je charakteristická pro všechny modely z této kolekce. Kapsa na cennosti i stahovací kapuce…

Výrobce:

3 599  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13520 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Spací pytel Softie(R) Elite 5 Snugpak(R) se stane spolehlivým parťákem na cestách nejednoho milovníka přírody a cestování. Tento spacák se dá využít až do teploty -15 °C (komfortní teplota), což z něj činí nejúčinnější spacák z dané kolekce. Pokud však přesto budete mít obavy z toho, že vám bude v noci zima, můžete spacák využít společně s vložkou (ta však není součástí balení, je třeba si ji pořídit zvlášť) – k tomuto účelu pak slouží zabudované smyčky. Prostor spacáku je pak možné rozšířit díky panelové přepážce, která je charakteristická pro všechny modely z této kolekce.
Kapsa na cennosti i stahovací kapuce
Kromě toho, že spacák zajistí svému uživateli noc strávenou v teple, má několik výhod, které při pobytu v přírodě oceníte. Ať už se vydáte na trek či do kempu, určitě se vám bude hodit zabudovaná kapsa na cennosti. Díky ní budete mít peněženku či mobil stále poblíž, sníží se tak riziko ztráty či krádeže. Jistě oceníte také kapuci, která je stahovací, a úniků tepla v dané oblasti se tak obávat nemusíte.
A co údržba?
Za zmínku stojí také otázka údržby. I na ni výrobci mysleli. Součástí spacáku jsou proto například poutka, která slouží pro snadné větrání a sušení. Při balení na cesty i při skladování pak oceníte kompresní obal, který pomůže objem spacáku snížit.
Benefity, o kterých musíte vědět:

komfortní teplota: -15 °C
limitní teplota: -20 °C
hmotnost: 2400 gramů
vnější materiál: Paratex Micro 100procent Polyester
vnitřní látka: Paratex Light a Reflectatherm 100procent Polyester
izolace: Softie(R) 100procent Polyester
součástí balení je kompresní vak pro snadné přenášení či skladování
vnitřní kapsa na cennosti (zapínání na suchý zip)
nastavitelná délka
přepážkový panel pro rozšíření prostoru
elastická stahovací kapuce
oboustranné YKK(R) zipy
vnitřní poutka pro uchycení vložky do spacáku
závěsná poutka pro snadné větrání a sušení

Důležité parametry

Délka

2,2 m

Šířka

87,5 cm

Pro výšku postavy

1,9 m

Extrémní / minimální teplota

-20 °C

Komfortní teplota

-15 °C

..