SNUGPAK Žďárák Snugpak(R) BIVVI Bag Xlong – Olivový

Žďárák BIVVI Bag Snugpak(R) Xlong bude skvělou volbou především pro ty, kteří se chystají na noc nadivoko v přírodě. Poskytuje totiž druhou vrstvu ochrany. Varianta Xlong je pak vhodná především pro ty, kteří jsou vyššího vzrůstu. Oproti klasické variantě je Xlong o 30 cm delší. Větší hmotnosti se však obávat nemusíte – delší varianta váží o pouhých 20 gramů více. Tento kvalitní potah na spacák je nepromokavý, zároveň však prodyšný. Velkou výhodou je také jeho skladnost – v zabaleném stavu zabírá jen velmi málo místa (konkrétně se jedná o rozměry 13 × 10 cm) a tak vám díky němu zbyde v batohu více místa na další potřebnou…

Výrobce:

2 330  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13815 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Žďárák BIVVI Bag Snugpak(R) Xlong bude skvělou volbou především pro ty, kteří se chystají na noc nadivoko v přírodě. Poskytuje totiž druhou vrstvu ochrany. Varianta Xlong je pak vhodná především pro ty, kteří jsou vyššího vzrůstu. Oproti klasické variantě je Xlong o 30 cm delší. Větší hmotnosti se však obávat nemusíte – delší varianta váží o pouhých 20 gramů více.
Tento kvalitní potah na spacák je nepromokavý, zároveň však prodyšný. Velkou výhodou je také jeho skladnost – v zabaleném stavu zabírá jen velmi málo místa (konkrétně se jedná o rozměry 13 × 10 cm) a tak vám díky němu zbyde v batohu více místa na další potřebnou výbavu.
Upozornění: Přestože je použitá látka prodyšná, nepropustí dostatečné množství vzduchu pro dýchání. Převlek nesmí být kompletně uzavřen / utěsněn, aby se předešlo možnému udušení!
Benefity, o kterých musíte vědět:

nepromokavý potah na spací pytel
skvělý pomocník pro spaní v drsnějších přírodních podmínkách
kompatibilní s většinou spacáků
skladný – v zabaleném stavu má malé rozměry
součástí je i kompresní obal
nepromokavý, ale zároveň prodyšný

Důležité parametry:
Délka: 2,6mŠířka: 88cmHmotnost: 320gNepromokavost / vodotěsnost: 5000mmMateriál: Paratex Dry(R) – 100 procent nylon
Rozměry:
Šířka u hrudníku: 88 cm
Šířka v nohou: 65 cm
Sbalený: 13 cm x 10 cm

Součástí balení je  převlek na spací pytela přepravní obal.