SOG Mačeta JUNGLE PRIMITIVE s pouzdrem – černá

Pro všechny primitivy v nás všech.  Pokud nás od nich dělí jen vybavení, mělo by být dobré. Nůž Jungle Primitive, který používá černý povrch SOG Hardcased, je odolný a pohodlný s tvarovanou rukojetí Kraton, která je vybavena technologií Digi-Grip, což je způsob, který zaručuje sílu úchopu tam, kde ji potřebujete. Z modelu Primitive lze okamžitě udělat malou mačetu, pilku na větve nebo kladivo. Součástí balení je nylonové pouzdro s užitkovou kapsou. Nenechte se nachytat nepřipravení!  Velký nůž se skvěle hodí pro venkovní práce, jako je údržba cest a čištění křovin. 241 mm částečně vroubkovaná čepel z nerezové oceli s černým…

Výrobce:

2 038  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15018 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pro všechny primitivy v nás všech. 
Pokud nás od nich dělí jen vybavení, mělo by být dobré. Nůž Jungle Primitive, který používá černý povrch SOG Hardcased, je odolný a pohodlný s tvarovanou rukojetí Kraton, která je vybavena technologií Digi-Grip, což je způsob, který zaručuje sílu úchopu tam, kde ji potřebujete. Z modelu Primitive lze okamžitě udělat malou mačetu, pilku na větve nebo kladivo. Součástí balení je nylonové pouzdro s užitkovou kapsou. Nenechte se nachytat nepřipravení! 
Velký nůž se skvěle hodí pro venkovní práce, jako je údržba cest a čištění křovin. 241 mm částečně vroubkovaná čepel z nerezové oceli s černým oxidovým povlakem, je na svém hřbetu opatřena pilovými zuby. Tvarovaná rukojeť z přilnavého materiálu Kraton zajistí, že mačeta bude v ruce držet jako přilepená. Konec rukojeti je vybaven ocelovým výběžkem, který se dá v případě nouze použít jako improvizované kladivo či probíječ skla.
Dodává se také nylonové pouzdro s kapsou na příslušenství a závěsem na opasek. Celková délka: 389 mm, hmotnost: 397 g.
Vlastnosti:

Celková délka: 39 cm
Hmotnost: 395 g
Délka čepele: 24 cm
Ostří: částečně zoubkované
Nylonové pouzdro
Čepel: 420 Stainless Steel

 TBD 
“To Be Determined” – být odhodlaný. Jste opravdu odhodlaní pokořit další hranici Vaší připravenosti?

POUŽITÍ
Tento velký nůž se skvěle hodí pro venkovní práce, jako je údržba stezek a čištění křovin. 
 
ČEPEL
241 mm dlouhá Clip Point čepel. Ostří je hladké s výrazným břichem v první čtvrtině čepele. Ostří u rukojeti je zubaté v délce 55 mm. Čepel je vyrobena z nerezové oceli 8Cr13MoV s černým oxidovým povlakem Hardcased. Na hřbetu čepele je pilové ozubení pro řezání větví.
 
RUKOJEŤ
Tvarovaná rukojeť z přilnavého matriálu Kraton. Na rukojeti před ostřím je výrazná záštita, aby nedošlo ke sklouznutí ruky na ostří. Na patce rukojeti je ozubený hrot na rozbíjení tvrdých materiálů. Na patce rukojeti je také díra pro pojistnou šňůru. Díky provedení, tvaru a matriálu rukojeti, nůž drží pevně v ruce.
 
POUZDRO 
Nylonové pouzdro..