SOG Multitool Kleště POWERLITRE – černé

PowerLitre je multi nástroj, který poskytuje plnohodnotnou nabídku všemožných nástrojů, včetně vývrtky. Jeho nízká hmotnost a kompaktní rozměry z něj dělají ideálního společníka pro každodenní plnění více či méně náročných úkolů. Je navržený tak, aby byl pohodlný na nošení v kapse, nebyl v batohu zbytečnou zátěží a v autě nebo v kanceláři v šuplíku nepřekážel. Je vybavený systémem Compound Leverage společnosti SOG, který zajišťuje plynulé otevírání i zavírání a jeho otočné body, poháněné převodem, generují větší zdvih rukojeti ve vztahu k pohybu kleští a nabízejí tak dvojnásobnou sílu. Vlastnosti: SOG funkce složená páka  Vybaveno 17-ti nástroji Nářadí na pracovní stůl…

Výrobce:

2 427  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15019 Kategorie: , , Štítek:

Popis

PowerLitre je multi nástroj, který poskytuje plnohodnotnou nabídku všemožných nástrojů, včetně vývrtky. Jeho nízká hmotnost a kompaktní rozměry z něj dělají ideálního společníka pro každodenní plnění více či méně náročných úkolů. Je navržený tak, aby byl pohodlný na nošení v kapse, nebyl v batohu zbytečnou zátěží a v autě nebo v kanceláři v šuplíku nepřekážel.
Je vybavený systémem Compound Leverage společnosti SOG, který zajišťuje plynulé otevírání i zavírání a jeho otočné body, poháněné převodem, generují větší zdvih rukojeti ve vztahu k pohybu kleští a nabízejí tak dvojnásobnou sílu.
Vlastnosti:

SOG funkce složená páka 
Vybaveno 17-ti nástroji
Nářadí na pracovní stůl i do kuchyně 
kombinované kleště
křížový šroubovák
plochý šroubovák
otvírák na láhve
otvírák na konzervy
nůžky
pravítko
štípačky
nůž s hladkým ostřím
šídlo
držák na bity
úhloměr
řezák
úhloměr
materiál – nerezová ocel
celková délka – 12,7 cm
délka zavřeného – 8,3 cm
hmotnost – 130 g