SOURCE Hadička CONVERTUBE(TM) s adaptéry COYOTE

Hadička s přechodkami, které vám umožní připojení k většině obvyklých lahví – láhve typu Nalgene, obyčejné petky apod. Nemusíte už složitě vytahovat zásobu vody z batohu. Stačí připojit hadičku, tak jak je obvyklé u hydratačního vaku, a zdroj vody máte dostupný prakticky okamžitě. Hadice je vybavená spolehlivým náústkem QMT(TM) ventil Storm(TM), který neprosakuje ani pod tlakem. Ventil je s krytkou Dirt Shield(TM), která omezuje průnik prachu a nečistot. QMT(TM) Cool Cover Tube – blokuje UV záření, zachovává vodu déle chladnou a omezuje tak vznik nežádoucích baterií délka hadice – 94 cm délka hadice uvnitř láhve – 35 cm náústek QMT(TM)…

Výrobce:

848  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12678 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Hadička s přechodkami, které vám umožní připojení k většině obvyklých lahví – láhve typu Nalgene, obyčejné petky apod. Nemusíte už složitě vytahovat zásobu vody z batohu. Stačí připojit hadičku, tak jak je obvyklé u hydratačního vaku, a zdroj vody máte dostupný prakticky okamžitě.
Hadice je vybavená spolehlivým náústkem QMT(TM) ventil Storm(TM), který neprosakuje ani pod tlakem. Ventil je s krytkou Dirt Shield(TM), která omezuje průnik prachu a nečistot.

QMT(TM) Cool Cover Tube – blokuje UV záření, zachovává vodu déle chladnou a omezuje tak vznik nežádoucích baterií
délka hadice – 94 cm
délka hadice uvnitř láhve – 35 cm
náústek QMT(TM) ventil Storm(TM)

Adaptéry pro láhve:

PET lahev
Nalgene
Sigg
Evian.

Ilustrační foto, láhve nejsou součástí!