Specna Arms Airsoftový samopal SA-X02 (EDGE 2.0(TM)) SMG – Černá

Řada X je dalším příspěvkem do skupiny samopalů na bázi AR15 (M4) platformy, tentokrát je autorem Specna Arms, které se opět podařilo nadchnout velké množství hráčů svou kvalitou zpracování, vnitřními komponenty ale taky lákavou cenou. Samopal X-02 má delší hlaveň, takže stále jej využijete k ovládnutí CQB hřiště, ale také poslouží jako plnohodnotná zbraň do otevřeného terénu. Jediný rozdíl jsou úzké dlouhé zásobníky místo klasických M4 zásobníku. Díky tomu se vám na vestu vejde více zásobníku a zbraň má kompaktnější rozměry.Tělo řady X je vyrobeno z kovu (na rozdíl od řady FLEX) a tudíž se nemusíte bát, že by vám někde prasklo při pádu či zásahu do zbraně. Model SA-X02…

Výrobce:

9 058  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16199 Kategorie: Štítek:

Popis

Řada X je dalším příspěvkem do skupiny samopalů na bázi AR15 (M4) platformy, tentokrát je autorem Specna Arms, které se opět podařilo nadchnout velké množství hráčů svou kvalitou zpracování, vnitřními komponenty ale taky lákavou cenou. Samopal X-02 má delší hlaveň, takže stále jej využijete k ovládnutí CQB hřiště, ale také poslouží jako plnohodnotná zbraň do otevřeného terénu. Jediný rozdíl jsou úzké dlouhé zásobníky místo klasických M4 zásobníku. Díky tomu se vám na vestu vejde více zásobníku a zbraň má kompaktnější rozměry.Tělo řady X je vyrobeno z kovu (na rozdíl od řady FLEX) a tudíž se nemusíte bát, že by vám někde prasklo při pádu či zásahu do zbraně. Model SA-X02 je navíc vybaven CNC M-LOK předpažbím, tlumičem plamene a sklopnými mířidly. Hlaveň, tlumič plamene, zvětšený záchyt zásobníku a další detailní prvky jsou vyrobeny z hliníku, šroubky a další důležitě součástky jsou ocelové.
Replika AR9 SA-X02 Edge 2.0 je vybavena procesorovou jednotkou ASTER od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V, navíc umí nastavit citlivost spouště, pre-cocking a samozřejmě mód střelby. Díky integrovaným stavovým diodám je jednotka schopna diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.Již v základu je X02 vybavena přesnou hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost. Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému ESA2 (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – Není již nutný dlouhý šroubovák, ale postačí demontovat PDW pažbu a dostanete se rovnou k QSC šroubu mechaboxu. Mechabox je navíc zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly, je schopný fungovat s pružinami do M120 včetně (jak uvádí výrobce Specna Arms v popisu mechaboxů ORION).

Vlastnosti:

Kvalitní kovové tělo s CNC M-Lok předpažbím
Pažba typu PDW
Mechabox V2 ..