Specna Arms AK74MN (SA-J71 CORE(TM))

Specna Arms, aby splnila očekávání svých zákazníků, představuje řadu CORE(TM) – jedinečnou sérii replik, která přináší novou kvalitu na trh s replikami airsoftových zbraní. Dostupná cena v kombinaci s inovativním systémem rychlé výměny pružin, skvělým výkonem ihned po vybalení z krabice a vysoce kvalitními komponenty činí z této řady vynikající volbu jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče airsoftu. Repliky karabin Specna Arms J-Series(TM) CORE(TM) jsou vyrobeny převážně z odolného polymeru vyztuženého nylonovým vláknem, díky čemuž je replika lehká a pohodlně se používá. Pistolová rukojeť, pažba, závěr, pažbička s krytem plynové trubice, plynová trubice, plynová komora a přední muška jsou…

Výrobce:

3 403  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15029 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Specna Arms, aby splnila očekávání svých zákazníků, představuje řadu CORE(TM) – jedinečnou sérii replik, která přináší novou kvalitu na trh s replikami airsoftových zbraní. Dostupná cena v kombinaci s inovativním systémem rychlé výměny pružin, skvělým výkonem ihned po vybalení z krabice a vysoce kvalitními komponenty činí z této řady vynikající volbu jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče airsoftu.
Repliky karabin Specna Arms J-Series(TM) CORE(TM) jsou vyrobeny převážně z odolného polymeru vyztuženého nylonovým vláknem, díky čemuž je replika lehká a pohodlně se používá. Pistolová rukojeť, pažba, závěr, pažbička s krytem plynové trubice, plynová trubice, plynová komora a přední muška jsou vyrobeny z polymeru.
Nejdůležitější prvky, jako je montáž hlavně, atrapa závěru, zadní muška, přední montáž, hlaveň a předpažbí, jsou vyrobeny ze slitiny zinku a hliníku. Protiprachový kryt, pojistka, kryt spouště, pažba a zadní otočný kloub QD jsou vyrobeny z oceli.
Specna Arms J-Series(TM) CORE(TM) se vyznačuje velmi dobrým lícováním dílů, ergonomií a nízkou hmotností. Replika je navíc vybavena systémem rychlé výměny pružin ESA2(TM). Tento systém umožňuje nastavit sílu repliky bez nutnosti repliku rozebírat. K výměně pružiny stačí sejmout protiprachový kryt, sklopit pažbu a odšroubovat šroub držící vodítko pružiny.
Vlastnosti: 

tělo vyrobeno z plastu
nízká hmotnost
dobře padnoucí
kovová hop-up komora
přesná hlaveň o průměru 6,03 mm
Systém rychlé výměny pružin ESA2(TM)
přídavná hlavní pružina M90 v balení
ústí hlavně na 24mm závitu CW / 14mm CCW
boční montážní lišta
realistická konstrukce v systému VFC, založená na čepu, páce a kolíku
dostatek místa pro tyčový akumulátor pod protiprachovým krytem (LiPo ready)
plná pažba, sklopená do strany – distanční šachta pro snadné přebíjení zásobníku
originální zásobníky S-MAG hi-cap 

Replika je kompatibilní s většinou typů zásobníků Cyma, JG, E a L a Bolt, sladění zásobníků jiných značek může vyžadovat drobné úpravy.
Replika byla plně přizpůsobena pro práci s LiPo a LiFe akumulátory. D..