Specna Arms Daniel Defence(R) MK18 (SA-C19 CORE(TM)) – Černá

Kdo by neznal legendární útočnou pušku MK 18? Objevila se v nepřeberném množství filmů, seriálů a  většina z náš si ji volila jako primární zbraň ve hrách od Call of Duty až po Escape from Tarkov. Především se ale jedná o léty prověřený nástroj různých speciálních jednotek napříč celým světem včetně české 601. skupiny speciálních sil. Ikonická útočná puška MK18 v modelové řadě Core(TM) od Specna Arms ve spolupráci s EMG (Evike Manufacturing Group), která klade důraz na špičkové zpracování těla s licencovaným označením výrobce střelných zbraní – firmou Daniel Defence. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, díky výhodné ceně vzhledem k výkonu, tak i zkušení hráči pro její skvělou manévrovatelnost a váhu. Celodenní akce s…

4 476  včetně DPH

Dostupnost: 19 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13490

Popis

Kdo by neznal legendární útočnou pušku MK 18? Objevila se v nepřeberném množství filmů, seriálů a  většina z náš si ji volila jako primární zbraň ve hrách od Call of Duty až po Escape from Tarkov. Především se ale jedná o léty prověřený nástroj různých speciálních jednotek napříč celým světem včetně české 601. skupiny speciálních sil.
Ikonická útočná puška MK18 v modelové řadě Core(TM) od Specna Arms ve spolupráci s EMG (Evike Manufacturing Group), která klade důraz na špičkové zpracování těla s licencovaným označením výrobce střelných zbraní – firmou Daniel Defence. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, díky výhodné ceně vzhledem k výkonu, tak i zkušení hráči pro její skvělou manévrovatelnost a váhu. Celodenní akce s touto odlehčenou variantou řady Core(TM) bude procházka rajskou zahradou a sběr úspěšných zásahu protivníka, který bude unaveně tahat svoji přetíženou zbraň.
Již v základu je MK18 vybavena přesnou hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost. Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – vše skrze tubus pažby, aniž by bylo nutné vytáhnout, nebo rozebrat mechabox. Ten je navíc zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly..
Vlastnosti:

Kvalitní tělo vyztužené nylonovými vlákny s ražením zbrojovky Daniel Defence
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
Mechabox V2 se QD systémem ESA skrze pažbu
Zesílený polymerový píst se všemi ocelovými zuby
kvalitní vzduchotechnika
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora
Přesná hlaveň o průměru 6.03 mm

Vnější zpracování
Replika Specna Arms MK18 SA-C19 Core je černě matně lakovaná, což ji dodává elegantní vzhled. Ergonomický design a konstrukce zaručují pohodlné držení a snadné ovládání. Kovové předpažbí ve stylu MK18 Daniel Defence umožňuje připnutí různého příslušenství a ukrývá kovovou vnější hlaveň s kovovým tlumičem výšlehu 14- m..