Specna Arms Daniel Defence(R) MK18 (SA-E19 EDGE 2.0(TM)) – Černá

Kdo by neznal legendární útočnou pušku MK 18? Objevila se v nepřeberném množství filmů, seriálů a  většina z náš si ji volila jako primární zbraň ve hrách od Call of Duty až po Escape from Tarkov. Především se ale jedná o léty prověřený nástroj různých speciálních jednotek napříč celým světemvčetně české 601. skupiny speciálních sil. Ikonická útočná puška MK18 ve vylepšené řadě EDGE 2.0(TM) od Specna Arms ve spolupráci s EMG (Evike Manufacturing Group), která klade důraz na špičkové zpracování těla s licencovaným označením výrobce střelných zbraní – firmou Daniel Defence.  Replika MK18 SA-E19 Edge 2.0 je vybavena procesorovou jednotkou ASTER od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také…

Výrobce:

8 279  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12872 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kdo by neznal legendární útočnou pušku MK 18? Objevila se v nepřeberném množství filmů, seriálů a  většina z náš si ji volila jako primární zbraň ve hrách od Call of Duty až po Escape from Tarkov. Především se ale jedná o léty prověřený nástroj různých speciálních jednotek napříč celým světemvčetně české 601. skupiny speciálních sil. Ikonická útočná puška MK18 ve vylepšené řadě EDGE 2.0(TM) od Specna Arms ve spolupráci s EMG (Evike Manufacturing Group), která klade důraz na špičkové zpracování těla s licencovaným označením výrobce střelných zbraní – firmou Daniel Defence. 
Replika MK18 SA-E19 Edge 2.0 je vybavena procesorovou jednotkou ASTER od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V, navíc umí nastavit citlivost spouště, pre-cocking a samozřejmě mód střelby. Díky integrovaným stavovým diodám je jednotka schopna diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.
Již v základu je MK18 vybavena přesnou hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost. Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému ESA2 (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – Není již nutný dlouhý šroubovák, ale postačí maticí uvolnit tubus a dostanete se rovnou k QSC šroubu mechaboxu. Ten je navíc zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly, je schopný fungovat s pružinami do M120 včetně (jak uvádí výrobce Specna Arms v popisu mechaboxů ORION).
Vlastnosti:

Kvalitní kovové tělo s ražením zbrojovky Daniel Defence
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
Mechabox V2 se QD systémem ESA2 se snadno demontovatelným tubusem
Zesílený polymerový píst se všemi ocelovými zuby
hliníková tryska
hliníkový hlava válce s dvojitým těsněním
hliníková hlava pístu s dvojitým těsněním a ložisky
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
..