Specna Arms Karabina 416 s tlumičem (SA-H05) – Černá

Puška má kovoé tělo i předpažbí, pažba a pažbička je z ABS plastu (ABS je nejčastěji používaný odolný plast, používaný u airsoftovích zbraní a jejich reálných předloh). Balení obsahuje zbraň, zásobník na 300ran. a tlumič. Replika karabiny SA-H05 Replika karabiny SA-H05 od Specna Arms je vyrobena z velké části z jednotné slitiny zinku a hliníku, vyztužená ocelovými prvky v nejzranitelnějších místech repliky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a taktické obratlíky). Pažba i pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymeru. Pouzdro repliky a RIS předpažbí prošly procesem eloxování, který zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Barva byla nanášena procesem práškového lakování, poté, co…

Výrobce:

8 765  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7335 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Puška má kovoé tělo i předpažbí, pažba a pažbička je z ABS plastu (ABS je nejčastěji používaný odolný plast, používaný u airsoftovích zbraní a jejich reálných předloh). Balení obsahuje zbraň, zásobník na 300ran. a tlumič.
Replika karabiny SA-H05
Replika karabiny SA-H05 od Specna Arms je vyrobena z velké části z jednotné slitiny zinku a hliníku, vyztužená ocelovými prvky v nejzranitelnějších místech repliky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a taktické obratlíky). Pažba i pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymeru. Pouzdro repliky a RIS předpažbí prošly procesem eloxování, který zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Barva byla nanášena procesem práškového lakování, poté, co byl povrch před aplikací barvy podroben procesu pískování. To poskytuje mnohem vyšší než obvyklou odolnost nanášené barvy vůči oděru. Přijímač nese označení výrobce.
Díly repliky jsou velmi dobře sladěny – způsobem, který si dosud mohli všimnout pouze u replik tak špičkových výrobců, jako je G a P nebo Classic Army, je replika také dokonale vyvážená. To umožňuje téměř ideální ovladatelnost repliky a její hmotnost je po osazení repliky téměř nepostřehnutelná.
Replika je vybavena systémem rychlého uvolnění pružiny, tzv. Enter a Convert(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a rychle přizpůsobit výkon repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo sady speciálních nástrojů – po vyjmutí převodovky U těla repliky trvá proces jarní změny doslova sekund.
Výhody systému Enter a Convert(TM) je těžké přeceňovat. S ohledem na současnou celoevropskou tendenci využívat zákonná omezení týkající se úsťové rychlosti replik či vnitřních předpisů v rámci různých skupin, systém zaručuje uživateli pestrou škálu možností a dostatek volnosti. Systém Enter a Convert(TM) umožňuje s minimálním časem vyměnit hlavní pružinu, a tak přizpůsobit úsťovou rychlost směrem k oblasti hry tak, aby byl zaručen ideální kompromis mezi účinností palby a bezpečností pro uživatele. sebe i ostatních účastníků.
Replika je plně kompatibilní s LiPo a L..