Nové

Specna Arms Karabina 416 (SA-H02 ONE(TM)) – Chaos Bronze

Replika karabiny (SA-H02) je vyrobena ze slitiny zinku a hliníku s použitím ocelových prvků na nejzranitelnějších místech repliky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a QD mounty). Pažba typu SF ve kterém je umístěna baterie a pistolová rukojeť jsou vyrobeny z polymerového plastu. Tělo repliky a sada RIS kolejnic byly eloxovány, což zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Samotná barva repliky byla provedena práškovým lakování, po opískování povrchu. Tím je zajištěna mnohem vyšší odolnost proti oděru nanesené barvy. Označení výrobce se nachází na těle. Replika byla velmi dobře osazena – způsobem, který byl pozorován téměř výhradně u výrobců G a P…

Výrobce:

7 791  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14155 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika karabiny (SA-H02) je vyrobena ze slitiny zinku a hliníku s použitím ocelových prvků na nejzranitelnějších místech repliky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a QD mounty). Pažba typu SF ve kterém je umístěna baterie a pistolová rukojeť jsou vyrobeny z polymerového plastu. Tělo repliky a sada RIS kolejnic byly eloxovány, což zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Samotná barva repliky byla provedena práškovým lakování, po opískování povrchu. Tím je zajištěna mnohem vyšší odolnost proti oděru nanesené barvy. Označení výrobce se nachází na těle.
Replika byla velmi dobře osazena – způsobem, který byl pozorován téměř výhradně u výrobců G a P nebo Classic Army – a dokonale vyvážena. Tím je zajištěna perfektní manévrovatelnost repliky a její hmotnost je po přiložení na rameno téměř neznatelná.
Replika využívá systém rychlé výměny pružiny, tzv. Enter a Convert(TM). To umožňuje rychlé a efektivní přizpůsobení výkonu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo řady specializovaných nástrojů – po vyjmutí mechaboxu z těla repliky trvá proces výměny pružiny doslova jen několik sekund.
Výhody systému Enter a Convert(TM) nelze přeceňovat. Ve světle celoevropské tendence uplatňovat zákonné limity úsťové rychlosti pro repliky, poskytuje tento systém uživateli značné možnosti a velkou svobodu. Systém ESA(TM) umožňuje rychle, s malou nebo žádnou námahou, vyměnit hlavní pružinu a tak upravit úsťovou rychlost repliky podle požadavků organizátora hry. To zaručuje ideální kompromis mezi efektivitou střelbyl a vaší vlastní bezpečností a bezpečností ostatních hráčů.
Replika byla plně přizpůsobena pro práci s LiPo a LiIon bateriemi. Díky základní úsťové rychlosti ~ 410 FPS garantované továrně instalovanou hlavní pružinou je replika ideální pro střety na střední vzdálenost. Sada také obsahuje pružinu M90, která umožňuje snížit počáteční úsťovou rychlost na ~ 310 FPS, díky čemuž je replika dokonale přizpůsobená na krátké vzdálenosti nebo uvnitř budov.
Mechabox je vyztužený u hlavy válce a obsahuje..