Specna Arms Karabina 416 (SA-H02 ONE(TM)) – Chaos Bronze

Vrhněte se do bitvy pořádně vyzbrojeni díky přednostem airsoftové pušky Specna Arms s označením SA-H02 ONE. Tato černá klasika na bázi předlohy 416 je působivá svým designem, ale také konfigurací vnitřních dílů, neboť nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost, které ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Výrobcem je mezi českými hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní mezi hráči. Již “z krabice” nabízí mnoho muziky za rozumné peníze a zároveň má skvělý potenciál pro případný upgrade. Ve zkratce, koupit, rozbalit a jít hrát! Vlastnosti: Kvalitní kovové tělo RIS předpažbí Pažba typu Crane pro umístění…

Výrobce:

7 791  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14155 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vrhněte se do bitvy pořádně vyzbrojeni díky přednostem airsoftové pušky Specna Arms s označením SA-H02 ONE. Tato černá klasika na bázi předlohy 416 je působivá svým designem, ale také konfigurací vnitřních dílů, neboť nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost, které ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči.
Výrobcem je mezi českými hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní mezi hráči. Již “z krabice” nabízí mnoho muziky za rozumné peníze a zároveň má skvělý potenciál pro případný upgrade. Ve zkratce, koupit, rozbalit a jít hrát!
Vlastnosti:

Kvalitní kovové tělo
RIS předpažbí
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
mechabox V2 se QD systémem Enter a Covert
Ocelový vodící trn pružiny
Kvalitní kovová vzduchotechnika
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora

Výkon a dostřel SA-H02 ONE je vybavena nadstandardními díly a odolným skeletem mechaboxu, které posouvají hranice výkonu této zbraně nad ostatní. Díky skvělému dostřelu je tato puška ideální pro jakoukoliv hru, od krátkých soubojů při CQB až po taktické přesuny na delší vzdálenosti. Základní výkon se pohybuje kolem 115 m/s, což je skvělá hranice pro akce s omezením úsťové rychlosti. Díky snadné výměně pružiny bez nutnosti rozdělat celý mechabox si výkon a tedy i dostřel uzpůsobíte svým potřebám.
Mechabox a vnitřní díly SA-H02 ONE je vybavena vysoce kvalitním mechaboxem, který zajišťuje spolehlivý chod a minimální opotřebení vnitřních dílů na základní pružině. To znamená, že puška je nejen výkonná, ale také odolná a spolehlivá i při intenzivním používání. Vnitřní díly jsou pečlivě vybrány a sestaveny tak, aby poskytovaly optimální výkon a přesnost. Zbraň je připravena pro použití s klasickými i Li-Pol bateriemi 7.4 V a 11.1 V (naleznete ve vhodném příslušenství). Vhodné střelivo 0.25-0.28g najdeme v doporučeném příslušenství.
Vnější zpracování Replika Specna Arms SA-H02 ONE vyniká kvalitním vnějším zpracováním. Je vyba..