Specna Arms Karabina 416 (SA-H03) – Černá

Buďte perfektně vyzbrojeni díky airsoftové pušce Specna Arms s označením SA-H03. Tato osvědčená puška, která vychází z modelu 416, zaujme nejen svým designem, ale také vynikajícím výkonem a spolehlivostí již v továrním výkonu, neboť výrobce pečlivě sestavil mechabox pro použití i na výkonných pružinách až M140. Navíc tato verze nově disponuje eloxovaným tělem s ochranou proti korozi a pro dosažení ještě přesnějších zásahů má delší hlaveň. Tento model se objevil v seriálu Seal Team v rukou Claye Spensera, jen byla ještě vybavena tlumičem. Tlumič můžete dokoupit rovnou se zbraní z naší nabídky. Tlumič se montuje na 14mm levotočivý závit na…

Výrobce:

6 328  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 5416 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Buďte perfektně vyzbrojeni díky airsoftové pušce Specna Arms s označením SA-H03. Tato osvědčená puška, která vychází z modelu 416, zaujme nejen svým designem, ale také vynikajícím výkonem a spolehlivostí již v továrním výkonu, neboť výrobce pečlivě sestavil mechabox pro použití i na výkonných pružinách až M140. Navíc tato verze nově disponuje eloxovaným tělem s ochranou proti korozi a pro dosažení ještě přesnějších zásahů má delší hlaveň. Tento model se objevil v seriálu Seal Team v rukou Claye Spensera, jen byla ještě vybavena tlumičem. Tlumič můžete dokoupit rovnou se zbraní z naší nabídky. Tlumič se montuje na 14mm levotočivý závit na zbrani.
Výrobcem je stále populárnější značka Specna Arms, která drží přední místa oblíbenosti mezi českými hráči,tato puška je ideální pro začátečníky i zkušené hráče. Nabízí skvělý výkon a spolehlivost, kterou oceníte jak při krátkých soubojích CQB i při taktických přesunech na boji na větší vzdálenosti. Základní úsťová rychlost kolem 115 m/s je optimální pro různé typy akcí. S možností snadné výměny pružiny bez nutnosti rozdělávat celý mechabox si můžete přizpůsobit výkon podle svých potřeb.
Vlastnosti:

Kvalitní kovové tělo
RIS předpažbí s integrovaným sklopným předním mířidlem
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
mechabox V2 se QD systémem Enter a Covert
Ocelový vodící trn pružiny
Kvalitní kovová vzduchotechnika
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora

Mechabox a vnitřní díly SA-H03 je vybavena vysoce kvalitním mechaboxem s odolným skeletem, který minimalizuje opotřebení vnitřních dílů na základní pružině. To znamená, že puška je nejen výkonná, ale i odolná a spolehlivá při intenzivním používání. Vnitřní díly jsou pečlivě vybrány a sestaveny tak, aby poskytovaly optimální výkon a přesnost. Tato zbraň je připravena pro použití s klasickými i Li-Pol bateriemi 7,4 V a 11,1 V (k dispozici v příslušenství).
Vnější zpracování Replika Specna Arms SA-H03 vyniká kvalitním vnějším zpracováním. Je vybaven..