Specna Arms Karabina 416 (SA-H12 ONE(TM)) – Písková

SA-H12 replika od značky Specna Arms je z většiny vyrobena ze zinku a slitiny hliníku, posílena ocelovými elementy v nejvíce zranitelných místech zbraně (šrouby, piny, …). Pažba a pažbička jsou vyrobeny z polymeru. Závěr a RIS předpažbí prošlo eloxováním, které zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Barva byla aplikována procesem zvaným „práškové lakování“. Replika je vybvena Enter a ConvertTM systémem, pro jednodušší adaptování výkonu zbraně aniž by se zbraň musela dávat k odborníkům. Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Díky ~430 FPS, které zbraň nabízí už po vyndání z krabice, je ideální na střední vzdálenosti. V krabici ovšem najdete i pružinu M90, která sníží výkon…

Výrobce:

8 239  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12036 Kategorie: , , Štítek:

Popis

SA-H12 replika od značky Specna Arms je z většiny vyrobena ze zinku a slitiny hliníku, posílena ocelovými elementy v nejvíce zranitelných místech zbraně (šrouby, piny, …). Pažba a pažbička jsou vyrobeny z polymeru. Závěr a RIS předpažbí prošlo eloxováním, které zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Barva byla aplikována procesem zvaným „práškové lakování“.
Replika je vybvena Enter a ConvertTM systémem, pro jednodušší adaptování výkonu zbraně aniž by se zbraň musela dávat k odborníkům.
Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Díky ~430 FPS, které zbraň nabízí už po vyndání z krabice, je ideální na střední vzdálenosti. V krabici ovšem najdete i pružinu M90, která sníží výkon na ~310 FPS pro souboje nablízko nebo uvnitř baráků.
Puška je vybavena předpažbím kompatibilním s 22mm RIS pro uchycení různých doplňků a 14 mm levotočivým závitem, který se nachází na konci hlavně a je připraven pro uchycení tlumiče.
Balení obsahuje:

Zbraň
Zásobník
Pevná mířidla
M90 pružinu
Výtěrák

Specna Arms replika je kompatibilní s mnoha zásobníky na trhu od značek:

BOYI
SRC
King Arms
MAG
STAR
ACM

Set neobsahuje baterii ani nabíječku!