Specna Arms Li-Pol baterie SA 7,4V 2000mAh, 15/30C (T-Dean) – Nunchuck (dvojdílná)

Dodejte vaší zbrani nový příval energie s  Li-Pol baterií od oblíbené firmy Specna Arms. S touto baterií získáte nejen vynikající výkon, ale také spolehlivost a dlouhou životnost za příznivou cenu.  Technologie Li-PolMnoho uživatelů AEG nyní preferuje Li-Pol baterie, protože mohou poskytnout lepší energetickou účinnost v menším balení. Většina baterií Li-Pol má přibližně stejnou velikost jako baterie typu Mini a svým výkonem se vyrovná velkým bateriím typu NiMH. Tyto kompaktní Li-Po baterie eliminují potřebu kapes na baterie, bateriových boxů nebo velkých baterií nevzhledně připevněných k menším zbraním.Baterie je vybavena špičkovými články Li-Pol, které zajišťují stabilní a vysoký výkon pro vaši airsoftovou zbraň. Díky nim bude mít vaše zbraň vyšší kadenci, lepší odezvu spouště a hlavně bude střílet déle (a to v chladném počasí!) Výhody Lipol baterií Vysoký výkon s proudovou odezvou menší konstrukce pro optimální flexibilitu…

Výrobce:

624  včetně DPH

Dostupnost: 12 skladem

Porovnat

Popis

Dodejte vaší zbrani nový příval energie s  Li-Pol baterií od oblíbené firmy Specna Arms. S touto baterií získáte nejen vynikající výkon, ale také spolehlivost a dlouhou životnost za příznivou cenu. 

Technologie Li-PolMnoho uživatelů AEG nyní preferuje Li-Pol baterie, protože mohou poskytnout lepší energetickou účinnost v menším balení. Většina baterií Li-Pol má přibližně stejnou velikost jako baterie typu Mini a svým výkonem se vyrovná velkým bateriím typu NiMH. Tyto kompaktní Li-Po baterie eliminují potřebu kapes na baterie, bateriových boxů nebo velkých baterií nevzhledně připevněných k menším zbraním.Baterie je vybavena špičkovými články Li-Pol, které zajišťují stabilní a vysoký výkon pro vaši airsoftovou zbraň. Díky nim bude mít vaše zbraň vyšší kadenci, lepší odezvu spouště a hlavně bude střílet déle (a to v chladném počasí!)

Výhody Lipol baterií

Vysoký výkon s proudovou odezvou
menší konstrukce pro optimální flexibilitu
Kvalitní články pro spolehlivý výkon
Snadná instalace do různých airsoftových zbraní
Dlouhá životnost a odolnost

Rozměrově a provedením bychom si mohli baterie rozdělit do následujících tvarů:

Monoblok (větší blok baterie do pevné pažby a zásobníků kulometů, či předpažbí)
PEQ (malý blok baterie do AN/PEQ boxů)
Stick (dlouhá úzká tyčová baterie vhodná pro zbraně AK, CZ Scorpion Evo, CZ 805 BREN)
Buffer stick (dlouhá úzká baterie v provedení – plus do 130 x 20 x20 mm do tubusu (bufferu) pažby
Mini stick (extra krátká tyčová baterie pro zbraně s PDW kompaktní pažbou jako ARP9 apod, nebo pro zbraň VFC MP7 AEG)
Nunchuck (dvojdílná tyčová baterie do pažeb typu CRANE/SOPMOD včetně EBB zbraní (Marui NGRS, BOLT apod.) a předpažbí
Crane (trojdílná tyčová baterie vhodná pro pažby s bočním úložným prostorem typu CRANE/SOPMOD a část baterie je i v tubusu)

Návod na údržbu, nabíjení a skladování 
Pro zajištění optimálního výkonu doporučujeme pravidelnou údržbu baterie. Před prvním použitím proveďte plné nabití nižším proudem a poté dodržujte návod na nabíjení dodaný s baterií..