Specna Arms M16A3 plus plynový granátomet M203 (SA-G02 ONE(TM)) – černá

Zbraň je osazena kovovým granátometem M203. Tento granátomet umožňuje klasické použití 40mm plynových granátů. Granáty nejsou v balení, ale můžete je zakoupit u nás v eshopu. Zbraň je z větší části kovová, tak jak je to i u skutečné předlohy. Tedy celé tělo, mířidla, vnější hlaveň s kompenzátorem. Plastová je pažbička. předpažbí a pevná pažba, která slouží mimo jiné jako úložiště akumulátoru. Tělo je černě eloxováno pro dobrou ochranu proti korozi. Dále je opatřeno kvalitním nátěrem s odolností proti otěru. V balení kromě zbraně naleznete také jeden kovový zásobník na 300 kuliček,. Jak to bývá u značkových zbraních obvyklé, nabíječka ani akumulátor…

Výrobce:

7 791  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12864 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Zbraň je osazena kovovým granátometem M203. Tento granátomet umožňuje klasické použití 40mm plynových granátů. Granáty nejsou v balení, ale můžete je zakoupit u nás v eshopu.
Zbraň je z větší části kovová, tak jak je to i u skutečné předlohy. Tedy celé tělo, mířidla, vnější hlaveň s kompenzátorem. Plastová je pažbička. předpažbí a pevná pažba, která slouží mimo jiné jako úložiště akumulátoru. Tělo je černě eloxováno pro dobrou ochranu proti korozi. Dále je opatřeno kvalitním nátěrem s odolností proti otěru.
V balení kromě zbraně naleznete také jeden kovový zásobník na 300 kuliček,. Jak to bývá u značkových zbraních obvyklé, nabíječka ani akumulátor není součástí balení. Kompatibilní baterie, náhradní zásobníky nebo nabíječky naleznete níže ve vhodném příslušenství.