Specna Arms M4 Carbine FLEX(TM) GATE X-ASR (SA-F03) – Černá

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška na bázi AR15 (M4/16) od Specna Arms. Tato klasika na bázi ikonické BLACK RIFLE AR15 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost.Tuto zbraň ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě.Již od začátku nabízí kvalitu za skvělou cenu a má perfektní potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně.Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobník a vyrazit hrát! Replika je vybavena modulem MOSFET X-ASR od…

Výrobce:

3 403  včetně DPH

Dostupnost: 47 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14235 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška na bázi AR15 (M4/16) od Specna Arms. Tato klasika na bázi ikonické BLACK RIFLE AR15 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost.Tuto zbraň ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě.Již od začátku nabízí kvalitu za skvělou cenu a má perfektní potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně.Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobník a vyrazit hrát!
Replika je vybavena modulem MOSFET X-ASR od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V. Díky integrovaným stavovým diodám je modul schopný diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.Již v základu je každá puška řady Flex od Specna Arms vybavena hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost.Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – vše skrze tubus pažby, aniž by bylo nutné vytáhnout, nebo rozebrat mechabox. Ten je navíc zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly, je schopný fungovat s pružinami do M120 včetně (jak uvádí výrobce Specna Arms v popisu mechaboxů řady FLEX/Core).

Proč zvolit Specna Arms řady FLEX?

Kvalitní plastové tělo vyztužené nylonovými vlákny – lehké, odolné a pevnější než většina slitinových těl na trhu
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
Mechabox V2 s QSC systémem ESA skrze pažbu
Mosfet X-ASR 4.generace s ochrannou proti záměně polarity a zvyšující kadenci zbraně s T-DEAN konektorem v ..