Specna Arms M4 Carbine (RRA SA-E24 EDGE(TM)) – Chaos Bronze

EDGE(TM) je řada replik od Specna Arms, která kombinuje řadu řešení a technologií, které je těžké najít v jiných replikách na trhu. Jde o řadu, která klade důraz na velmi dobré řemeslné zpracování exteriéru, řešení, která zlepšují univerzálnost repliky, prodlužují její životnost, zjednodušují diagnostiku závady a také usnadňují možnost ladění výkonu. Ihned po vybalení z krabice získáte repliku, která nevyžaduje žádnou úpravu, nicméně v případě potřeby budou extrémně jednoduché. Replika obsahuje kompletní, licencované označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms. Je výrobcem dílů a příslušenství střelných zbraní, ale především výrobcem vysoce kvalitních karabin AR-15. Společnost byla založena v roce 1996 bratry…

Výrobce:

6 971  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14181 Kategorie: , , Štítek:

Popis

EDGE(TM) je řada replik od Specna Arms, která kombinuje řadu řešení a technologií, které je těžké najít v jiných replikách na trhu. Jde o řadu, která klade důraz na velmi dobré řemeslné zpracování exteriéru, řešení, která zlepšují univerzálnost repliky, prodlužují její životnost, zjednodušují diagnostiku závady a také usnadňují možnost ladění výkonu. Ihned po vybalení z krabice získáte repliku, která nevyžaduje žádnou úpravu, nicméně v případě potřeby budou extrémně jednoduché.
Replika obsahuje kompletní, licencované označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms. Je výrobcem dílů a příslušenství střelných zbraní, ale především výrobcem vysoce kvalitních karabin AR-15. Společnost byla založena v roce 1996 bratry Larsonovými ve spolupráci s Les Baer a sídlí v Colona, Illinois. Dnes RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 protidrogové agentuře DEA, FBI nebo US Marshals.
Každý prvek repliky byl vyroben a osazen s maximální péčí o každý detail. Kromě toho je tělo vybaveno povrchovou úpravou Nano Coating, která zabraňuje poškrábání. Tělo také nese hluboce vyryté označení Rock River Arms a také individuální sériové číslo, které je dále ověřeno dodatečným hologramem. Mezi detaily, které si zaslouží pozornost, patří také pistolová rukojeť QD, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez nutnosti použití nářadí, a také oboustranný taktický otočný popruh.
Replika je vybavena M-LOK kompatibilní RRA Lightweight Free Float Rail licencovanou Rock River Arms(R). Hlaveň je vybavena standardním úsťovým zařízením na 14 mm CCW závitu. Na horní straně repliky jsou vyklápěcí železná mířidla.
Karabina je vybavena továrně namontovaným modulem MOSFET X-ASR(TM) od společnosti Polish GATE. Jde o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými airsoftovými replikami. Nejkvalitnější MOSFET X-ASR(TM) se stará o bezpečnost součástí repliky, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Umožní také diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky díky integrovaným stavovým diodám.
Replika má..