Specna Arms M4 Carbine (SA-C22 CORE(TM) HAL ETU(TM)) – Černá

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška M4 Carbine (SA-C22 CORE(TM) HAL ETU(TM)) od Specna Arms.Tato klasika na bázi ikonické BLACK RIFLE M4A1 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, díky výhodné ceně vzhledem k výkonu, tak i zkušení hráči pro její skvělou manévrovatelnost a váhu. Celodenní akce s touto odlehčenou variantou řady CORE bude procházka rajskou zahradou a sběr úspěšných zásahu protivníka, který bude unaveně tahat svoji přetíženou zbraň. Jedná se o novou vylepšenou verzi s elektronickou procesorovou jednotkou HAL…

Výrobce:

4 680  včetně DPH

Dostupnost: 11 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16630 Kategorie: Štítek:

Popis

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška M4 Carbine (SA-C22 CORE(TM) HAL ETU(TM)) od Specna Arms.Tato klasika na bázi ikonické BLACK RIFLE M4A1 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, díky výhodné ceně vzhledem k výkonu, tak i zkušení hráči pro její skvělou manévrovatelnost a váhu. Celodenní akce s touto odlehčenou variantou řady CORE bude procházka rajskou zahradou a sběr úspěšných zásahu protivníka, který bude unaveně tahat svoji přetíženou zbraň.
Jedná se o novou vylepšenou verzi s elektronickou procesorovou jednotkou HAL ETU(TM), která posouvá výkon zbraně na zcela novou úroveň. Jednotky HAL nově Specna Arms nabízí ve všech aktuálních produkovaných řadách, čili je najdete u modelů CORE, FLEX i EDGE. Tímto upgradem se značka Specna Arms posouvá ze střední třídy do elitnější společnosti prestižních značek nabízející ty nejnovější technologické prvky již v základních variantách svých zbraní. Název HAL je odvozený od principu takzvaného Hallova jevu, díky kterému jednotka snímá citlivost spouště.
Jednotka HAL ETU(TM) nabízí následující funkce:

snímání spouště založené na magnetických senzorech a Hallově jevu
aktivní brzda
binární spoušť (výstřel při stisku a výstřel při uvolnění spouště)
nastavitelná citlivost spouště (5 úrovní od 20 do 100 procent)
nastavitelné přednatažení pístu – precocking (6 úrovní)
programovatelné režimy střelby SEMI (sami, binární, AUG, sniper s prodlevou)
programovatelné režimy střelby AUTO (auto, semi, dávka 3 ran, dávka 5 ran)
snadné programování pomocí spouště
alarm při vybití baterie
připravena na používání s bezkartáčovými motory (například Specna Arms Dark Matter nebo Warhead)

Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě. Již od začátku nabízí k..