Specna Arms M4 CQB KeyMod (SA-C08 CORE(TM)), černá

Specna Arms řadou CORE(TM) potěšila všechny své zákazníky. Ve spojení kvalitního materiálu, inovativního systému pro rychlou výměnu pružiny a atraktivní ceny, posunuli kvalitu trhu o kus nahoru. Tělo, pažba a grip jsou vyrobeny z polymeru vyztuženého nylonovými vlákny. Zbylé komponenty jako Keymode předpažbí, trn pažby, tlumič výšlehu, RIS lyžiny na předpažbí a natahovací páka závěru jsou vyrobeny z kovu. Stejně tak je replika vybavena přesnou hlavní 6,03mm a ESA(TM) systémem, pro jednoduchou a rychlou výměnu pružiny. Díky tomuto systému budete moci rychle přizpůsobit svou zbraň pravidlům hry. Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Úsťová rychlost zbraně je 380 FPS ale díky náhradní pružině M90…

Výrobce:

3 266  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13235 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Specna Arms řadou CORE(TM) potěšila všechny své zákazníky. Ve spojení kvalitního materiálu, inovativního systému pro rychlou výměnu pružiny a atraktivní ceny, posunuli kvalitu trhu o kus nahoru.
Tělo, pažba a grip jsou vyrobeny z polymeru vyztuženého nylonovými vlákny. Zbylé komponenty jako Keymode předpažbí, trn pažby, tlumič výšlehu, RIS lyžiny na předpažbí a natahovací páka závěru jsou vyrobeny z kovu.
Stejně tak je replika vybavena přesnou hlavní 6,03mm a ESA(TM) systémem, pro jednoduchou a rychlou výměnu pružiny. Díky tomuto systému budete moci rychle přizpůsobit svou zbraň pravidlům hry.
Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Úsťová rychlost zbraně je 380 FPS ale díky náhradní pružině M90 a ESATM systému je možné snížit rychlost na 310 FPS.
Zbraň je vybavena od základu přesnou hlavní 6,03mm a díky kvalitně propracovaným vnitřnostem je možné použít pružinu až M120.
Dále je replika vybavena 20mm RIS lyžinami, plastovými sklopnými mířidly a závitem 14- mm na vnější hlavni pro uchycení například delšího tlumiče.
Balení obsahuje:
– repliku zbraně- zásobník- pevná plastová mířidla- náhradní hlavní pružina
Balení neobsahuje baterii ani nabíječku.