Nové

Specna Arms M4 Heavy Ops pažba (SA-E06-H EDGE(TM)), černo-písková

Replika je vybavena nastavitelnou pažbou Heavy Ops. Pažba Heavy Ops je vybavena zvětšenou patkou pažby a gumovými panely s protiskluzovou texturou. Samotná konstrukce pažby byla zvětšena tak, aby se do ní snadno vešly velkokapacitní baterie, a zároveň byl zachován ergonomický tvar. SA-E06 je vybavena klasickou krátkou RIS rukojetí a RIS přepažím, které může sloužit pro různé taktické příslušenství: svítilny, gripy, laserové zaměřovače a optické zaměřovače. Hlaveň je vybavena ústím hlavně na 14 mm závitu CCW. Horní lišta RIS je vybavena výklopnými mířidly. Karabina je vybavena z výroby namontovaným modulem MOSFET X-ASR od polské společnosti GATE. Jedná se o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými…

Výrobce:

5 646  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15035 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika je vybavena nastavitelnou pažbou Heavy Ops. Pažba Heavy Ops je vybavena zvětšenou patkou pažby a gumovými panely s protiskluzovou texturou. Samotná konstrukce pažby byla zvětšena tak, aby se do ní snadno vešly velkokapacitní baterie, a zároveň byl zachován ergonomický tvar.
SA-E06 je vybavena klasickou krátkou RIS rukojetí a RIS přepažím, které může sloužit pro různé taktické příslušenství: svítilny, gripy, laserové zaměřovače a optické zaměřovače. Hlaveň je vybavena ústím hlavně na 14 mm závitu CCW. Horní lišta RIS je vybavena výklopnými mířidly. Karabina je vybavena z výroby namontovaným modulem MOSFET X-ASR od polské společnosti GATE. Jedná se o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými airsoftovými replikami. Nejkvalitnější modul MOSFET X-ASR se stará o bezpečnost komponent repliky, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Díky integrovaným stavovým diodám také umožní diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky.Replika je vybavena vnitřní přesnou hlavní o průměru 6,03 mm, která zajišťuje vysokou přesnost a opakovatelnost vystřelených ran. Hlaveň spolupracuje s novým typem otočné komory Hop-Up, která umožňuje velmi přesné a stabilní nastavení otáčení kuliček. Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružiny ESA(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a pohotově přizpůsobit výkon repliky podmínkám očekávaným na hřišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo sadu speciálního nářadí – jediné, co je potřeba, je sejmout závěr pažby, aby se získal přístup k pružině a bylo možné ji vyjmout bez nutnosti vytahovat nebo rozebírat mechabox. Výhody systému ESA(TM) lze jen těžko přecenit. Vzhledem k současným interním předpisům uvnitř různých skupin zaručuje systém uživateli pestrý soubor možností a velkou volnost. Systém ESA(TM) umožňuje s minimálním časovým úsekem vyměnit hlavní pružinu, a tím přizpůsobit úsťovou rychlost tak, aby byl zaručen ideální kompromis mezi účinností střelby a bezpečností pro samotného uživatele i ostatní účastníky. Uvnitř krabice ..