Nové

Specna Arms M4 KeyMod Light Ops pažba (RRA SA-E07 EDGE(TM) ), černo-písková

Puška SA-E08 je vybavena předpažbím v montážním systému KEYMOD, na kterou lze připevnit různé taktické příslušenství: svítilny, rukojeti, laserová ukazovátka a optické zaměřovače. Sada obsahuje 3 části montážních lišt. Na horní lištu RIS byla umístěna sklopná mířidla. Hlaveň repliky je zakončena ústím hlavně namontovaným na 14mm CCW závit.  Karabina je vybavena z výroby namontovaným modulem MOSFET X-ASR od polské společnosti GATE. Jedná se o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými airsoftovými replikami. Nejkvalitnější modul MOSFET X-ASR se stará o bezpečnost komponent repliky, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Díky integrovaným stavovým diodám také umožní diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky.Replika je vybavena vnitřní…

Výrobce:

5 646  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15037 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Puška SA-E08 je vybavena předpažbím v montážním systému KEYMOD, na kterou lze připevnit různé taktické příslušenství: svítilny, rukojeti, laserová ukazovátka a optické zaměřovače. Sada obsahuje 3 části montážních lišt. Na horní lištu RIS byla umístěna sklopná mířidla. Hlaveň repliky je zakončena ústím hlavně namontovaným na 14mm CCW závit. 
Karabina je vybavena z výroby namontovaným modulem MOSFET X-ASR od polské společnosti GATE. Jedná se o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými airsoftovými replikami. Nejkvalitnější modul MOSFET X-ASR se stará o bezpečnost komponent repliky, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Díky integrovaným stavovým diodám také umožní diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky.Replika je vybavena vnitřní přesnou hlavní o průměru 6,03 mm, která zajišťuje vysokou přesnost a opakovatelnost vystřelených ran. Hlaveň spolupracuje s novým typem otočné komory Hop-Up, která umožňuje velmi přesné a stabilní nastavení otáčení kuliček. Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružiny ESA(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a pohotově přizpůsobit výkon repliky podmínkám očekávaným na hřišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo sadu speciálního nářadí – jediné, co je potřeba, je sejmout závěr pažby, aby se získal přístup k pružině a bylo možné ji vyjmout bez nutnosti vytahovat nebo rozebírat mechabox. Výhody systému ESA(TM) lze jen těžko přecenit. Vzhledem k současným interním předpisům uvnitř různých skupin zaručuje systém uživateli pestrý soubor možností a velkou volnost. Systém ESA(TM) umožňuje s minimálním časovým úsekem vyměnit hlavní pružinu, a tím přizpůsobit úsťovou rychlost tak, aby byl zaručen ideální kompromis mezi účinností střelby a bezpečností pro samotného uživatele i ostatní účastníky. Uvnitř krabice se spolu s replikou nachází další hlavní pružina M90, která je vynikající pro střety uvnitř budov.Srdce repliky tvoří mechabox ORION založený na zesíleném rámu a vybavený funkcí vypouštění hlavní pružiny. Replika je vyb..