Specna Arms M4 KeyMod Light Ops pažba (RRA SA-E07 EDGE(TM)) – Písková

Ikonická útočná puška M4, tektokrát v kompaktním provedení s pažbou Light Ops a s KeyMod předpažbím a integrovaným zesilovačem hluku výstřelu a především v modelové řadě EDGE(TM) od Specna Arms, která klade důraz na velmi dobré zpracování těla s licencovaným označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms.  RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 bezpečnostním složkám, jako jsou DEA, FBI nebo americkým maršálům. Tento model se tak hodí i na Mil-Sim akce díky své reálné a licenční předloze. Replika M4 KeyMod Light Ops SA-E07 Edge je vybavena mosfetem X-ASR od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V. Díky integrovaným…

6 328  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15038

Popis

Ikonická útočná puška M4, tektokrát v kompaktním provedení s pažbou Light Ops a s KeyMod předpažbím a integrovaným zesilovačem hluku výstřelu a především v modelové řadě EDGE(TM) od Specna Arms, která klade důraz na velmi dobré zpracování těla s licencovaným označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms.  RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 bezpečnostním složkám, jako jsou DEA, FBI nebo americkým maršálům. Tento model se tak hodí i na Mil-Sim akce díky své reálné a licenční předloze.
Replika M4 KeyMod Light Ops SA-E07 Edge je vybavena mosfetem X-ASR od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V. Díky integrovaným stavovým diodám je mosfet schopný diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.
Již v základu je M4 KeyMod Light Ops vybavena přesnou hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost. Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – vše skrze tubus pažby, aniž by bylo nutné vytáhnout, nebo rozebrat mechabox. Ten je navíc zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly, je schopný fungovat s pružinami do M120 včetně (jak uvádí výrobce Specna Arms v popisu mechaboxů ORION).
Vlastnosti:

Kvalitní kovové tělo s ražením zbrojovky Rock River Arms
Pažba typu Light Ops pro lepší manévrovatelnost
Mechabox V2 se QD systémem ESA skrze pažbu
Mosfet X-ASR 4.generace s ochrannou proti záměně polarity a zvyšující kadenci zbraně s T-DEAN konektorem v pažbě
Zesílený polymerový píst se všemi ocelovými zuby
hliníková tryska
hliníkový hlava válce s dvojitým těsněním
hliníková hlava pístu s dvojitým těsněním a ložisky
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora
Přesná hlaveň o průměru 6.03 mm

Vnější zpracování
Repl..