Specna Arms M4 KeyMod (RRA SA-E07 EDGE 2.0(TM)) – Černo/písková

Ikonická útočná puška M4, tektokrát v kraším provedení s KeyMod předpažbím a integrovaným zesilovačem hluku výstřelu a především v modelové řadě EDGE 2.0(TM) od Specna Arms, která klade důraz na velmi dobré zpracování těla s licencovaným označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms.  RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 bezpečnostním složkám, jako jsou DEA, FBI nebo americkým maršálům. Tento model se tak hodí i na Mil-Sim akce díky své reálné a licenční předloze. Replika M4 KeyMod SA-E07 Edge 2.0 je vybavena procesorovou jednotkou ASTER od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V, navíc umí nastavit citlivost spouště, pre-cocking a…

Výrobce:

6 816  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12226 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ikonická útočná puška M4, tektokrát v kraším provedení s KeyMod předpažbím a integrovaným zesilovačem hluku výstřelu a především v modelové řadě EDGE 2.0(TM) od Specna Arms, která klade důraz na velmi dobré zpracování těla s licencovaným označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms.  RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 bezpečnostním složkám, jako jsou DEA, FBI nebo americkým maršálům. Tento model se tak hodí i na Mil-Sim akce díky své reálné a licenční předloze.
Replika M4 KeyMod SA-E07 Edge 2.0 je vybavena procesorovou jednotkou ASTER od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V, navíc umí nastavit citlivost spouště, pre-cocking a samozřejmě mód střelby. Díky integrovaným stavovým diodám je jednotka schopna diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.
Již v základu je M4 KeyMod vybavena přesnou hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost. Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému ESA2 (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – Není již nutný dlouhý šroubovák, ale postačí maticí uvolnit tubus a dostanete se rovnou k QSC šroubu mechaboxu. Ten je navíc zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly, je schopný fungovat s pružinami do M120 včetně (jak uvádí výrobce Specna Arms v popisu mechaboxů ORION).
Vlastnosti:

Kvalitní kovové tělo s ražením zbrojovky Rock River Arms
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
Mechabox V2 se QD systémem ESA2 se snadno demontovatelným tubusem
Zesílený polymerový píst se všemi ocelovými zuby
hliníková tryska
hliníkový hlava válce s dvojitým těsněním
hliníková hlava pístu s dvojitým těsněním a ložisky
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora
Přesná hlaveň o průměru 6.03 mm

Novinky ve verzi ..