Specna Arms M4 Keymode (SA-V26) – červená

Zbraň je vybavena systémem rychlé výměny pružiny, takzvaného Enter a Convert (TM). Díky tomuto systému je možné rychle a jednoduše přizpůsobit sílu zbraně podmínkám očekávaným na hřišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo k sadě speciálních nástrojů – proces výměny pružiny pak trvá doslova vteřiny. Zbraň je vybavena 22mm horní RIS lištou, předpažbím KeyMod a nastavitelnou pažbou. Horní RIS lišta je vybavena kovovými sklopnými mířidly. Vzhledem k rozšiřitelné pažbě s protiskluzovou podložkou je možné přizpůsobit délku repliky typu těla a preferencím uživatele. Standardní flashhider je na levotočivém závitu 14 mm, který umožňuje připevnění tlumiče místo něho. Aby se zlepšila…

Výrobce:

7 400  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12769 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Zbraň je vybavena systémem rychlé výměny pružiny, takzvaného Enter a Convert (TM). Díky tomuto systému je možné rychle a jednoduše přizpůsobit sílu zbraně podmínkám očekávaným na hřišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo k sadě speciálních nástrojů – proces výměny pružiny pak trvá doslova vteřiny.
Zbraň je vybavena 22mm horní RIS lištou, předpažbím KeyMod a nastavitelnou pažbou. Horní RIS lišta je vybavena kovovými sklopnými mířidly. Vzhledem k rozšiřitelné pažbě s protiskluzovou podložkou je možné přizpůsobit délku repliky typu těla a preferencím uživatele. Standardní flashhider je na levotočivém závitu 14 mm, který umožňuje připevnění tlumiče místo něho.
Aby se zlepšila realističnost hry, replika je také vybavena funkčním mechanismem záchytu závěru.
Upgradovaná verze je vybavena některými novými, vylepšenými vnitřními částmi:

sada vyztužených ocelových ozubených kol
ocelový vodič pružiny
lehký polymerový píst
hliníková, zapečetěná hlava pístu
kovová hlava válce
kovová tryska vzduchového těsnění

Balení obsahuje:

zbraň 
časopis
přídavná hlavní pružina
Hi-Cap kovový zásobník na 300 BB`s

POZOR! Sada neobsahuje baterii ani nabíječku.