Specna Arms M4 RAS CQB (SA-B05 ONE(TM)) – černá

Replika je vybavena systémem rychlého uvolnění pružiny, takzvaným Enter a Convert(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a pohotově přizpůsobit výkon repliky podmínkám očekávaným na hřišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo sadu speciálního nářadí – po vyjmutí převodovky z těla repliky trvá proces výměny pružin doslova několik sekund. Výhody systému Enter a Convert(TM) lze jen těžko přecenit. Vzhledem k současným celoevropským tendencím využívat zákonná omezení týkající se úsťové rychlosti replik nebo interních předpisů uvnitř různých skupin zaručuje systém uživateli pestrou sadu možností a dostatek volnosti. Systém Enter a Convert(TM) umožňuje s minimálním časovým úsekem měnit hlavní…

Výrobce:

5 841  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15185 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika je vybavena systémem rychlého uvolnění pružiny, takzvaným Enter a Convert(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a pohotově přizpůsobit výkon repliky podmínkám očekávaným na hřišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo sadu speciálního nářadí – po vyjmutí převodovky z těla repliky trvá proces výměny pružin doslova několik sekund.
Výhody systému Enter a Convert(TM) lze jen těžko přecenit. Vzhledem k současným celoevropským tendencím využívat zákonná omezení týkající se úsťové rychlosti replik nebo interních předpisů uvnitř různých skupin zaručuje systém uživateli pestrou sadu možností a dostatek volnosti. Systém Enter a Convert(TM) umožňuje s minimálním časovým úsekem měnit hlavní pružinu, a tím přizpůsobit úsťovou rychlost směrem do oblasti hry tak, aby byl zaručen ideální kompromis mezi účinností střelby a bezpečností pro samotného Uživatele i ostatní účastníky.
Replika je plně kompatibilní s bateriemi LiPo a LiFe. Vzhledem k základní úsťové rychlosti ~410 FPS, kterou zajišťuje hlavní pružina standardně instalovaná výrobcem, je replika ideální pro provoz na střední vzdálenosti. Součástí sady je také pružina M90, která umožňuje snížit úsťovou rychlost na ~310 FPS a v důsledku toho přizpůsobit repliku pro provoz na krátkou vzdálenost a v interiéru.
Převodovka, která je zesílená na výšku hlavy válce, ukrývá ocelové hlavní vedení pružiny, které je prvkem systému Enter a Convert(TM), a také 8mm kuličková ložiska a ocelová závitová kola, která jsou umístěna na distančních podložkách. Systém je zajištěn pomocí čtyř protizávitů. K dispozici je válec typu 2 a ocelový přerušovač. Replica je z výroby vybavena a přesnou, rotační jednotkou Hop-Up polymerového typu, která umožňuje velmi přesnou a stabilní regulaci přetaktování BB.
Vylepšená verze obsahuje řadu nových, zesílených dílů, jako např:

sada zesílených, ocelových kol
ocelový vodič pružiny
lehký polymerový píst
hliníková hlava pístu
kovová hlava válce
kovová tryska

Replika je vybavena 22mm horní lištou RIS, chráničem ruky RIS a nastavitelnou pažbo..