Specna Arms M4 Rifle FLEX(TM) GATE X-ASR (SA-F02) – Černá

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška na bázi AR15 (M4/16) od Specna Arms. Tato klasika na bázi ikonické M4 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost.Tuto zbraň ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě.Již od začátku nabízí kvalitu za skvělou cenu a má perfektní potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně.Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát! Tělo zbraně včetně výsuvné pažby je…

Výrobce:

3 403  včetně DPH

Dostupnost: 12 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14588 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška na bázi AR15 (M4/16) od Specna Arms. Tato klasika na bázi ikonické M4 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost.Tuto zbraň ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě.Již od začátku nabízí kvalitu za skvělou cenu a má perfektní potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně.Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát!
Tělo zbraně včetně výsuvné pažby je vyrobeno z odolného polymeru s nádhernou povrchovou úpravou, tahle puška je opravdu odolná a bytelná, zároveň extrémně lehká a manévrovatelná. Předurčena k ovládnutí CQB arén. Ovládání je intuitivní díky osvědčené platformě AR-15. Na levé straně naleznete přesný přepínač střelby, oboustrannou natahovací páku a na pravé straně vyhazovací okénko nábojnic, které vám umožní snadný přístup k nastavení hop-upu.Komora je sice plastová, ale precizně zpracovaná a snadno nastavitelná pomocí rotačního prstence ve stylu ProWin.
Replika je vybavena modulem MOSFET X-ASR od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V. Díky integrovaným stavovým diodám je modul schopný diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.Již v základu je každá puška řady Flex od Specna Arms vybavena hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost.Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – vše skrze tubus pažby, aniž by bylo nutné vytáhnout, nebo rozebrat..