Specna Arms M4 (RRA SA-E17 EDGE(TM)) – Černo-Písková

QD pistolová rukojeť, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez použití nástrojů, stejně jako oboustranná montáž popruhu. Replika karabiny SA-E08 je vybavena předpažbím v keymode stylu, na které můžete přidat řadu taktických doplňků: baterky, rukojeti, laserové zaměřovače a optické zaměřovače. Sada obsahuje 3 montážní lišty. Dlouhá horní kolejnice je vybavena otočnými mířidly. Hlaveň má standardní -14 mm levotočivý závit. Každý prvek repliky byl vyroben a osazen s maximální péčí o každý detail. Kromě toho je tělo vybaveno povrchovou úpravou Nano Coating, která zabraňuje poškrábání. Tělo také nese označení Specna Arms a také individuální sériové číslo, které je dále ověřeno dodatečným…

Výrobce:

6 230  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14180 Kategorie: , , Štítek:

Popis

QD pistolová rukojeť, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez použití nástrojů, stejně jako oboustranná montáž popruhu. Replika karabiny SA-E08 je vybavena předpažbím v keymode stylu, na které můžete přidat řadu taktických doplňků: baterky, rukojeti, laserové zaměřovače a optické zaměřovače. Sada obsahuje 3 montážní lišty. Dlouhá horní kolejnice je vybavena otočnými mířidly. Hlaveň má standardní -14 mm levotočivý závit.
Každý prvek repliky byl vyroben a osazen s maximální péčí o každý detail. Kromě toho je tělo vybaveno povrchovou úpravou Nano Coating, která zabraňuje poškrábání. Tělo také nese označení Specna Arms a také individuální sériové číslo, které je dále ověřeno dodatečným hologramem. Mezi detaily, které si zaslouží pozornost, patří také pistolová rukojeť QD, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez použití nářadí, a také oboustranné poutko pro připevnění taktického popruhu.
Karabina je vybavena továrně namontovaným modulem MOSFET X-ASR od polské značky GATE. Jde o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými airsoftovými replikami. Nejkvalitnější MOSFET X-ASR se stará o bezpečnost replikových komponentů, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Umožní také diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky díky integrovaným stavovým diodám.
Replika má vnitřní přesnou hlaveň o průměru 6,03 mm, která poskytuje vysokou přesnost a opakovatelnost vystřelených střel. Hlaveň pracuje v tandemu s novým typem Hop-Up rotační komory, která umožňuje velmi přesné a stabilní nastavení rotace BB.
Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružin ESA(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a rychle přizpůsobit sílu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo sady speciálních nástrojů – vše, co je potřeba, je odstranit šoupátko pažby, abyste získali přístup k pružině, aby ji bylo možné vyjmout bez nutnosti vytahování nebo demontáže mechaboxu.
Výhody systému ESA(TM) je těžké přeceňovat. Ve světle aktuálních interních ..