Specna Arms M4 SOPMOD (SA-C07 CORE(TM)) – Černá

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška M4 SOPMOD od Specna Arms s označením SA-C07 řady Core. Tato klasika na bázi ikonické AR15 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, díky výhodné ceně vzhledem k výkonu, tak i zkušení hráči pro její skvělou manévrovatelnost a váhu. Celodenní akce s touto odlehčenou variantou řady CORE bude procházka rajskou zahradou a sběr úspěšných zásahu protivníka, který bude unaveně tahat svoji přetíženou zbraň. Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms,…

Výrobce:

4 183  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13489 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška M4 SOPMOD od Specna Arms s označením SA-C07 řady Core. Tato klasika na bázi ikonické AR15 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, díky výhodné ceně vzhledem k výkonu, tak i zkušení hráči pro její skvělou manévrovatelnost a váhu. Celodenní akce s touto odlehčenou variantou řady CORE bude procházka rajskou zahradou a sběr úspěšných zásahu protivníka, který bude unaveně tahat svoji přetíženou zbraň.
Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě. Již od začátku nabízí kvalitu za rozumnou cenu a má skvělý potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně. Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát!
Vlastnosti:

Kvalitní a pevné tělo z nylonových vláken
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
mechabox V2 se QD systémem ESA skrze pažbu
Ocelový vodící trn pružiny
Kvalitní kovová vzduchotechnika
Píst s kovovými zuby
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora
Přesná hlaveň o průměru 6.03 mm

Výkon a dostřelSA-C07 je vybavena nadstandardními díly a odolným skeletem mechaboxu, které posouvají hranice výkonu této zbraně nad ostatní. Díky skvělému dostřelu je tato puška ideální pro jakoukoliv hru, od krátkých soubojů v CQB až po taktické přesuny s přesnou střelbou na delší vzdálenosti. Základní výkon se pohybuje kolem 115 m/s, což je optimální úsťová rychlost rychlost pro akce s omezením limitu. Díky snadné a rychlé výměně pružiny bez nutnosti rozdělávat celý mechabox si můžete výkon i dostřel přizpůsobit svým potřebám.
Mechabox a vnitřní dílySA-C07 je vybavena vysoce kvalitním mechaboxem s odolností do M120, který zajišťuje spolehlivý chod a minim..