Specna Arms M4 útočná puška USMC (SA-A90) – Černá

Replika útočné pušky SA-A90 od Specna Arms je vyrobena z velké části z jednotné slitiny zinku a hliníku, vyztužená ocelovými prvky v nejzranitelnějších místech repliky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a taktické otočné popruhy). Pažba na baterii i pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymeru. Tělo repliky prošlo procesem eloxování, který zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Barva byla nanášena procesem práškového lakování, poté, co byl povrch před aplikací barvy podroben procesu pískování. To poskytuje mnohem vyšší než obvyklou odolnost nanášené barvy vůči oděru. Tělo také nese označení USMC. Replika je vybavena systémem rychlého uvolnění pružiny, tzv. Enter a Convert(TM). Díky tomuto…

Výrobce:

6 620  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12862 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika útočné pušky SA-A90 od Specna Arms je vyrobena z velké části z jednotné slitiny zinku a hliníku, vyztužená ocelovými prvky v nejzranitelnějších místech repliky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a taktické otočné popruhy). Pažba na baterii i pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymeru. Tělo repliky prošlo procesem eloxování, který zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Barva byla nanášena procesem práškového lakování, poté, co byl povrch před aplikací barvy podroben procesu pískování. To poskytuje mnohem vyšší než obvyklou odolnost nanášené barvy vůči oděru. Tělo také nese označení USMC.
Replika je vybavena systémem rychlého uvolnění pružiny, tzv. Enter a Convert(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a snadno přizpůsobit výkon repliky podmínkám očekávaným na hřišti, aniž byste museli mít přístup do dílny nebo k sadě speciálních nástrojů – po vyjmutí mechaboxu z těla, proces výměny pružiny tak trvá doslova sekund.
Výhody systému Enter a Convert(TM) jsou očividné. S ohledem na současnou celoevropskou tendenci využívat zákonná omezení týkající se úsťové rychlosti replik nebo vnitřních předpisů uvnitř různých skupin, systém zaručuje uživateli pestré možnosti a velkou svobodu. Systém Enter a Convert(TM) umožňuje s minimálním časovým odstupem změnit hlavní pružinu a tím přizpůsobit úsťovou rychlost směrem k prostoru hry tak, aby byl zaručen ideální kompromis mezi účinností palby a bezpečností i pro samotného uživatele. jako ostatní účastníci.
Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Vzhledem k základní úsťové rychlosti ~430 FPS, kterou zajišťuje hlavní pružina instalovaná standardně výrobcem, je replika ideální pro provoz na střední vzdálenosti. Sada také obsahuje pružinu M90, která umožňuje snížit úsťovou rychlost na ~310 FPS a v důsledku toho přizpůsobit repliku pro provoz na blízko a v interiéru.
Vyztužený mechabox ukrývá ocelové vedení hlavní pružiny, které je prvkem systému Enter a Convert(TM) a dále 8mm kuličková ložiska a ocelová kola, která jsou umístěna na distančních podložkách. Systém..