Specna Arms M4A1 RIS (SA-C03 CORE(TM)) – Černá

Tělo, tubus pažby a SF pažba, kde je uložena baterie, stejně jako pistolová rukojeť, byly vyrobeny z nylonu vyztuženého polymerem. Ostatní části, jako je hlaveň, flash hider a zvětšené táhlo závěru jsou vyrobeny z kovu (všechny šrouby, kolíky, vyhazovací klapka těla a záslepka jsou vyrobeny z oceli). Tělo nese označení loga SA a sériové číslo. Díly repliky do sebe velmi dobře zapadají a uživatel nezaznamená žádná volná místa mezi spodním a horním tělem. Použití lehkého polymerového těla umožnilo snížit hmotnost, díky čemuž je velmi vhodný pro dynamické hry nebo mil-simky s dlouhou výdrží. A co víc, vyztužení skelnými vlákny činí přijímač také odolnějším než…

Výrobce:

3 306  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13845 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tělo, tubus pažby a SF pažba, kde je uložena baterie, stejně jako pistolová rukojeť, byly vyrobeny z nylonu vyztuženého polymerem. Ostatní části, jako je hlaveň, flash hider a zvětšené táhlo závěru jsou vyrobeny z kovu (všechny šrouby, kolíky, vyhazovací klapka těla a záslepka jsou vyrobeny z oceli). Tělo nese označení loga SA a sériové číslo.
Díly repliky do sebe velmi dobře zapadají a uživatel nezaznamená žádná volná místa mezi spodním a horním tělem. Použití lehkého polymerového těla umožnilo snížit hmotnost, díky čemuž je velmi vhodný pro dynamické hry nebo mil-simky s dlouhou výdrží. A co víc, vyztužení skelnými vlákny činí přijímač také odolnějším než polymerové a kovové přijímače.
Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružin ESA(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a rychle přizpůsobit sílu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo sady speciálních nástrojů – vše, co je potřeba, je odstranit šoupátko pažby, abyste získali přístup k pružině, aby ji bylo možné vyjmout bez nutnosti vytahování nebo demontáže převodovky.
Výhody systému ESA(TM) je těžké přeceňovat. Ve světle aktuálních interních předpisů v rámci různých skupin systém zaručuje Uživateli pestrou škálu možností a dostatek volnosti. Systém ESA(TM) umožňuje s minimálním množstvím času vyměnit hlavní pružinu, a tak přizpůsobit úsťovou rychlost směrem k prostoru zvěře tak, aby byl zaručen ideální kompromis mezi účinností palby a bezpečností pro samotného uživatele. stejně jako ostatní účastníci.
Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Vzhledem k základní úsťové rychlosti ~380 FPS, kterou zajišťuje hlavní pružina instalovaná standardně výrobcem, je replika ideální pro provoz na střední vzdálenosti. Sada také obsahuje pružinu M90, která umožňuje snížit úsťovou rychlost na ~310 FPS a v důsledku toho přizpůsobit repliku pro provoz na blízko a ve vnitřních prostorách.
Převodovka obsahuje 8mm kluzná ložiska a na nich založená ocelová ozubená kola. Systém je zajištěn čtyřmi západkami proti převrácení. Svě..