Specna Arms M4A1 (SA-C01 CORE(TM)) – Černá

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška M4A1 od Specna Arms s označením SA-C01 řady Core. Tato klasika na bázi ikonické BLACK RIFLE M4A1 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, díky výhodné ceně vzhledem k výkonu, tak i zkušení hráči pro její skvělou manévrovatelnost a váhu. Celodenní akce s touto odlehčenou variantou řady CORE bude procházka rajskou zahradou a sběr úspěšných zásahu protivníka, který bude unaveně tahat svoji přetíženou zbraň. Výrobcem je mezi hráči…

Výrobce:

2 818  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7660 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška M4A1 od Specna Arms s označením SA-C01 řady Core. Tato klasika na bázi ikonické BLACK RIFLE M4A1 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, díky výhodné ceně vzhledem k výkonu, tak i zkušení hráči pro její skvělou manévrovatelnost a váhu. Celodenní akce s touto odlehčenou variantou řady CORE bude procházka rajskou zahradou a sběr úspěšných zásahu protivníka, který bude unaveně tahat svoji přetíženou zbraň.
Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě. Již od začátku nabízí kvalitu za rozumnou cenu a má skvělý potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně. Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát!
Vlastnosti:

Kvalitní a pevné tělo z nylonových vláken
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
mechabox V2 se QD systémem ESA skrz tubus pažby viz fotogalerie
Ocelový vodící trn pružiny
Kvalitní kovová vzduchotechnika
Píst s kovovými zuby
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora

Výkon a dostřelSA-C01 je vybavena nadstandardními díly a odolným skeletem mechaboxu, které posouvají hranice výkonu této zbraně nad ostatní. Díky skvělému dostřelu je tato puška ideální pro jakoukoliv hru, od krátkých soubojů v CQB až po taktické přesuny s přesnou střelbou na delší vzdálenosti. Základní výkon se pohybuje kolem 115 m/s, což je optimální úsťová rychlost rychlost pro akce s omezením limitu. Díky snadné a rychlé výměně pružiny bez nutnosti rozdělávat celý mechabox si můžete výkon i dostřel přizpůsobit svým potřebám.
Mechabox a vnitřní dílySA-C01 je vybavena vysoce kvalitním mechaboxem s odolností do M120, který zajišťuje spolehlivý chod a minimální ..