Specna Arms MK18 (SA-A03 ONE(TM)) – černá

Replika karabiny SA-A03 značky Specna Arms je vyrobena převážně z homogenní slitiny zinku a hliníku s použitím ocelových prvků v nejdůležitějších bodech repliky (šrouby, čepy a body pro uchycení taktického závěsu jsou vyrobeny z oceli). Pažba typu SF, která drží baterii, a pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymerového plastu. Tělo repliky a sada lišt RIS byly podrobeny procesu eloxování, který zaručuje vysokou úroveň ochrany repliky proti korozi. Samotný nátěr repliky byl proveden metodou práškování po předchozím opískování povrchu repliky. Tím je zajištěna vyšší odolnost nátěru proti oděru, než je obvyklé. Na těle repliky jsou vyobrazeny znaky USMC. Replika využívá systém…

Výrobce:

7 497  včetně DPH

Dostupnost: 11 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12866 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika karabiny SA-A03 značky Specna Arms je vyrobena převážně z homogenní slitiny zinku a hliníku s použitím ocelových prvků v nejdůležitějších bodech repliky (šrouby, čepy a body pro uchycení taktického závěsu jsou vyrobeny z oceli). Pažba typu SF, která drží baterii, a pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymerového plastu. Tělo repliky a sada lišt RIS byly podrobeny procesu eloxování, který zaručuje vysokou úroveň ochrany repliky proti korozi. Samotný nátěr repliky byl proveden metodou práškování po předchozím opískování povrchu repliky. Tím je zajištěna vyšší odolnost nátěru proti oděru, než je obvyklé. Na těle repliky jsou vyobrazeny znaky USMC.
Replika využívá systém rychlé výměny hlavní pružiny, takzvaný Enter a Convert(TM). Ten umožňuje rychlé a plynulé přizpůsobení výkonu repliky podmínkám na bojišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo řadu specializovaných nástrojů – po vyjmutí mechaboxu z těla repliky trvá proces výměny hlavní pružiny doslova několik sekund. Systém Enter a Convert(TM) umožňuje přizpůsobit úsťovou rychlost repliky bojišti, takže zaručuje dokonalý kompromis mezi účinností střelby a bezpečností vlastní i ostatních hráčů.
Replika byla plně přizpůsobena pro baterie typu LiPo a LiFe. Díky základní úsťové rychlosti cca 410 FPS, kterou zaručuje výchozí hlavní pružina, je replika ideální pro použití na střední vzdálenosti. Součástí sady je také hlavní pružina M90, která umožňuje snížit úsťovou rychlost na přibližně 310 FPS, díky čemuž je replika dokonale přizpůsobena pro hru na krátkou vzdálenost nebo boj uvnitř budov.
Mechabox ukrývá ocelové vedení hlavní pružiny, které je prvkem systému Enter a Convert(TM), a také 8mm kuličková ložiska a ocelová závitová kola, která jsou umístěna na distančních podložkách. Systém je zajištěn pomocí čtyř protizávitů. K dispozici je válec typu 2 a ocelový přerušovač. Replica je z výroby vybavena a přesnou, rotační jednotkou Hop-Up polymerového typu, která umožňuje velmi přesnou a stabilní regulaci BB.
Vylepšená verze je vybavena některými novými vnitřními..