Specna Arms MK18 (SA-A03 ONE(TM)) – Černo/Červená

Pažba a grip jsou vyrobeny z polymeru. Zbylé komponenty jako tělo, RIS předpažbí, trn pažby, tlumič výšlehu a natahovací páka závěru jsou vyrobeny z kovu. Stejně tak je replika vybavena systémem pro jednoduchou a rychlou výměnu pružiny. Díky tomuto systému budete moci rychle přizpůsobit svou zbraň pravidlům hry. Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Úsťová rychlost zbraně je 380 FPS ale díky náhradní pružině M90 a ONETM systému je možné snížit rychlost na 310 FPS. Dále je replika vybavena 22mm RIS předpažbím, kovovými mířidly a závitem 14- mm na uchycení například tlumiče. Obsah balení: zbraň zásobník hi-cap na 300 ran…

Výrobce:

7 791  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13019 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pažba a grip jsou vyrobeny z polymeru. Zbylé komponenty jako tělo, RIS předpažbí, trn pažby, tlumič výšlehu a natahovací páka závěru jsou vyrobeny z kovu.
Stejně tak je replika vybavena systémem pro jednoduchou a rychlou výměnu pružiny. Díky tomuto systému budete moci rychle přizpůsobit svou zbraň pravidlům hry.
Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Úsťová rychlost zbraně je 380 FPS ale díky náhradní pružině M90 a ONETM systému je možné snížit rychlost na 310 FPS.
Dále je replika vybavena 22mm RIS předpažbím, kovovými mířidly a závitem 14- mm na uchycení například tlumiče.
Obsah balení:

zbraň
zásobník hi-cap na 300 ran
kovová mířidla
druhou pružinu (M90)
manuál