Nové

Specna Arms SA-A34-HT ONE(TM) Carbine Replica, černo-písková

Replika karabiny SA-A34 od Specna Arms je vyrobena z velké části z jednotné slitiny zinku a hliníku, vyztužená ocelovými prvky v nejzranitelnějších místech repliky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a taktické obratlíky). Pažba a pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymeru. Tělo repliky a předpažbí prošly procesem eloxování, který zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Barva byla nanášena procesem práškového lakování poté, co byl povrch před aplikací barvy podroben procesu pískování. To poskytuje mnohem vyšší než obvyklou odolnost nanášené barvy proti oděru. Díly repliky jsou velmi dobře sladěny – způsobem, který si dosud mohli všimnout pouze u replik tak špičkových…

Výrobce:

7 498  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14102 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika karabiny SA-A34 od Specna Arms je vyrobena z velké části z jednotné slitiny zinku a hliníku, vyztužená ocelovými prvky v nejzranitelnějších místech repliky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a taktické obratlíky). Pažba a pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymeru. Tělo repliky a předpažbí prošly procesem eloxování, který zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Barva byla nanášena procesem práškového lakování poté, co byl povrch před aplikací barvy podroben procesu pískování. To poskytuje mnohem vyšší než obvyklou odolnost nanášené barvy proti oděru.
Díly repliky jsou velmi dobře sladěny – způsobem, který si dosud mohli všimnout pouze u replik tak špičkových výrobců, jako je G a P nebo Classic Army, je replika také dokonale vyvážená. To umožňuje téměř ideální manévrovatelnost repliky a její hmotnost není po osazení repliky téměř patrná.
Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružiny, tzv. Enter a Convert(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a snadno přizpůsobit výkon repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo k sadě speciálních nástrojů – po vyjmutí mechaboxu z těla repliky, trvá proces výměny pružiny trvá doslova jen pár sekund.
Výhody systému Enter a Convert(TM) je těžké přeceňovat. S ohledem na současnou celoevropskou tendenci využívat zákonná omezení týkající se úsťové rychlosti replik nebo vnitřních předpisů uvnitř různých skupin, systém zaručuje uživateli pestrou škálu možností a velkou svobodu. Systém Enter a Convert(TM) umožňuje s minimálním časem vyměnit hlavní pružinu, a tak přizpůsobit úsťovou rychlost k prostoru hřiště tak, aby byl zaručen ideální kompromis mezi účinností palby a bezpečností.
Replika je plně kompatibilní s LiPo, Li-Ion a LiFe bateriemi. Vzhledem k základní úsťové rychlosti ~410 FPS, kterou poskytuje hlavní pružina standardně instalovaná výrobcem, je replika ideální pro provoz na střední vzdálenost. Sada také obsahuje pružinu M90, která umožňuje snížit úsťovou rychlost na ~310 FPS a v důsledku toho přizpůsobit repliku pro provoz na bl..