Specna Arms SA M16 SPR SAEC(TM) (SA-B16 ONE(TM)) – Černá

DMR puška MK12 SPR MK12 Special Purpose Rifle (SPR) je zbraň vyvinutá speciálně pro jednotky amerických ozbrojených sil, zejména pro Speciální síly a Námořní pěchotu. Vývoj této pušky začal koncem 90. let s cílem vytvořit přesnou, poloautomatickou pušku schopnou zajišťovat podpůrnou palbu na střední vzdálenost..Vývoj byl zahájen koncem 90. let v reakci na potřebu přesnějšího zásahu než standardní útočné pušky, ale s vyšší kadencí než tradiční odstřelovací pušky a DMR střílející silnější kalibr. Námořní síly Spojených států (US Navy) pověřily vývojem Naval Surface Warfare Center Crane Division (NSWC Crane).První prototypy a testování proběhly v letech 1999-2000, kdy byly testovány různé varianty pušek…

Výrobce:

8 278  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13703 Kategorie: , , Štítek:

Popis

DMR puška MK12 SPR
MK12 Special Purpose Rifle (SPR) je zbraň vyvinutá speciálně pro jednotky amerických ozbrojených sil, zejména pro Speciální síly a Námořní pěchotu. Vývoj této pušky začal koncem 90. let s cílem vytvořit přesnou, poloautomatickou pušku schopnou zajišťovat podpůrnou palbu na střední vzdálenost..Vývoj byl zahájen koncem 90. let v reakci na potřebu přesnějšího zásahu než standardní útočné pušky, ale s vyšší kadencí než tradiční odstřelovací pušky a DMR střílející silnější kalibr. Námořní síly Spojených států (US Navy) pověřily vývojem Naval Surface Warfare Center Crane Division (NSWC Crane).První prototypy a testování proběhly v letech 1999-2000, kdy byly testovány různé varianty pušek založené na platformě AR-15/M16. Důraz byl kladen na vylepšení přesnosti a ergonomie.MK12 SPR byla poprvé nasazena v roce 2002 během operací v Afghánistánu a Iráku, kde prokázala svou hodnotu v bojových podmínkách díky své přesnosti a spolehlivosti. Na základě zpětné vazby od uživatelů byly prováděny drobné úpravy a zlepšení, včetně vylepšení zaměřovacích systémů a optimalizace předpažbí.I přes vývoj novějších systémů zůstává MK12 SPR populární díky své přesnosti a schopnosti plnit roli podpůrné pušky a je stále ve výzbroji některých speciálních jednotek.Airsoftová AEG útočná puška M16 série One(TM) od Specna Arms klade důraz na špičkové zpracování kovové těla a nadstandardní CNC kovové vnitřní díly.Ve srovnání s řadou Edge se liší tím, že neobsahuje mosfet (nebo procesorovou jednotku u Edge 2.0), píst má pouze 1 kovový zub.

Co nabízí Specna Arms M16 SPR SAEC(TM) (SA-B16 ONE(TM))?

Vnitřní díly
Replika M16 SPR SAEC(TM) (SA-B16 ONE(TM)) je vybavena klasický spoušťovými (mechanickými) kontakty, a proto je možné bezpečné používání pouze Li-Pol baterií 7.4V nebo můžete používat klasické NiMh články.Zbraň je vybavena nastavitelnou Hop-up komorou s kvalitní gumičkou pro skvělý dostřel.Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému rychlovýměny pružiny SAEC(TM), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, d..