Specna Arms SA M4 CQB (SA-B02 ONE(TM)) – Černá

Útočná puška M4 M4 je kompaktní automatická puška, vyvinutá ve Spojených státech na základě populární útočné pušky M16. Byla navržena s ohledem na potřebu lehčí a kratší verze M16, která by byla vhodná pro použití v blízkých prostorech a městském boji.V 60. letech byla M16, vyvinutá firmou Armalite a přijatá americkou armádou, základním designem pro M4. V 80. letech se objevily první prototypy M4, které měly kratší hlaveň a teleskopickou pažbu, čímž se zlepšila ovladatelnost v omezených prostorech.V 90. letech byla M4 oficiálně přijata do výzbroje amerických ozbrojených sil jako standardní karabina, nahrazující starší modely, jako je M3 a M9. Puška se vyznačuje možností střelby jednotlivými ranami…

Výrobce:

6 328  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12863 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Útočná puška M4
M4 je kompaktní automatická puška, vyvinutá ve Spojených státech na základě populární útočné pušky M16. Byla navržena s ohledem na potřebu lehčí a kratší verze M16, která by byla vhodná pro použití v blízkých prostorech a městském boji.V 60. letech byla M16, vyvinutá firmou Armalite a přijatá americkou armádou, základním designem pro M4. V 80. letech se objevily první prototypy M4, které měly kratší hlaveň a teleskopickou pažbu, čímž se zlepšila ovladatelnost v omezených prostorech.V 90. letech byla M4 oficiálně přijata do výzbroje amerických ozbrojených sil jako standardní karabina, nahrazující starší modely, jako je M3 a M9. Puška se vyznačuje možností střelby jednotlivými ranami i dávkou, což z ní činí všestrannou zbraň.M4 se rychle stala oblíbenou mezi vojáky díky své nízké váze, kompaktnosti a spolehlivosti. Byla široce používána v konfliktech jako válka v Iráku a Afghánistánu a stala se ikonickou zbraní moderních amerických ozbrojených sil.Kromě standardního modelu existuje mnoho variant M4, které jsou vybaveny různými příslušenstvími a vylepšeními, aby vyhovovaly specifickým potřebám vojenských jednotek.Airsoftová AEG útočná puška M4 série One(TM) od Specna Arms klade důraz na špičkové zpracování kovové těla a nadstandardní CNC kovové vnitřní díly.Ve srovnání s řadou Edge se liší tím, že neobsahují mosfet (nebo procesorovou jednotku u Edge 2.0), píst má pouze 1 kovový zub a odlišný (časově náročnější) systém výměny pružiny. 

Co nabízí Specna Arms M4 CQB (SA-B02 ONE(TM))?

Vnitřní díly
Replika M4 CQB (SA-B02 ONE(TM)) je vybavena klasický spoušťovými (mechanickými) kontakty, a proto je možné bezpečné používání pouze Li-Pol baterií 7.4V nebo můžete používat klasické NiMh články.Zbraň je vybavena nastavitelnou Hop-up komorou s kvalitní gumičkou pro skvělý dostřel.Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému rychlovýměny pružiny Enter a Covert, který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit vyměnit až po vyjmutí mechaboxu z těla zbra..