Specna Arms SA M4 URX Heavy Ops (SA-E06-H EDGE(TM)) – Černá

Útočná puška M4 M4 je kompaktní automatická puška, vyvinutá ve Spojených státech na základě populární útočné pušky M16. Byla navržena s ohledem na potřebu lehčí a kratší verze M16, která by byla vhodná pro použití v blízkých prostorech a městském boji.V 60. letech byla M16, vyvinutá firmou Armalite a přijatá americkou armádou, základním designem pro M4. V 80. letech se objevily první prototypy M4, které měly kratší hlaveň a teleskopickou pažbu, čímž se zlepšila ovladatelnost v omezených prostorech.V 90. letech byla M4 oficiálně přijata do výzbroje amerických ozbrojených sil jako standardní karabina, nahrazující starší modely, jako je M3 a M9. Puška se vyznačuje možností střelby jednotlivými ranami…

Výrobce:

5 743  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15034 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Útočná puška M4
M4 je kompaktní automatická puška, vyvinutá ve Spojených státech na základě populární útočné pušky M16. Byla navržena s ohledem na potřebu lehčí a kratší verze M16, která by byla vhodná pro použití v blízkých prostorech a městském boji.V 60. letech byla M16, vyvinutá firmou Armalite a přijatá americkou armádou, základním designem pro M4. V 80. letech se objevily první prototypy M4, které měly kratší hlaveň a teleskopickou pažbu, čímž se zlepšila ovladatelnost v omezených prostorech.V 90. letech byla M4 oficiálně přijata do výzbroje amerických ozbrojených sil jako standardní karabina, nahrazující starší modely, jako je M3 a M9. Puška se vyznačuje možností střelby jednotlivými ranami i dávkou, což z ní činí všestrannou zbraň.M4 se rychle stala oblíbenou mezi vojáky díky své nízké váze, kompaktnosti a spolehlivosti. Byla široce používána v konfliktech jako válka v Iráku a Afghánistánu a stala se ikonickou zbraní moderních amerických ozbrojených sil.Kromě standardního modelu existuje mnoho variant M4, které jsou vybaveny různými příslušenstvími a vylepšeními, aby vyhovovaly specifickým potřebám vojenských jednotek.Airsoftová AEG útočná puška M4 v oblíbené řadě EDGE(TM) od Specna Arms klade důraz na špičkové zpracování těla.

Co nabízí Specna Arms M4 URX Heavy Ops (SA-E06-H EDGE(TM))?

Vnitřní díly
Replika M4 URX Heavy Ops (SA-E06-H EDGE(TM)) je vybavena modulem MOSFET X-ASR od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V. Díky integrovaným stavovým diodám je modul schopný diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.Již v základu je M4 vybavena přesnou hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost, a nastavitelnou Hop-up komorou s kvalitní gumičkou.Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému ESA (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez n..