Specna Arms SA MK18 (SA-A03 ONE(TM)) – Černá/písková

Útočná puška M4 Kdo by neznal legendární útočnou pušku MK 18? Objevila se v nepřeberném množství filmů, seriálů a  většina z náš si ji volila jako primární zbraň ve hrách od Call of Duty až po Escape from Tarkov. Především se ale jedná o léty prověřený nástroj různých speciálních jednotek napříč celým světemvčetně české 601. skupiny speciálních sil.Puška MK18 má své kořeny v modifikované verzi karabiny M4, která byla vyvinuta pro potřeby speciálních jednotek. První verze MK18 byla vytvořena na základě požadavků amerických Navy SEALs na kompaktní a vysoce výkonnou pušku pro boj na krátké vzdálenosti.Klíčovým prvkem klasické MK18 je zkrácená hlaveň o délce 10,3 palce, což umožňuje snadnější manipulaci v těsných prostorách a rychlejší nasazení v…

Výrobce:

7 790  včetně DPH

Dostupnost: 12 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15187 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Útočná puška M4
Kdo by neznal legendární útočnou pušku MK 18? Objevila se v nepřeberném množství filmů, seriálů a  většina z náš si ji volila jako primární zbraň ve hrách od Call of Duty až po Escape from Tarkov. Především se ale jedná o léty prověřený nástroj různých speciálních jednotek napříč celým světemvčetně české 601. skupiny speciálních sil.Puška MK18 má své kořeny v modifikované verzi karabiny M4, která byla vyvinuta pro potřeby speciálních jednotek. První verze MK18 byla vytvořena na základě požadavků amerických Navy SEALs na kompaktní a vysoce výkonnou pušku pro boj na krátké vzdálenosti.Klíčovým prvkem klasické MK18 je zkrácená hlaveň o délce 10,3 palce, což umožňuje snadnější manipulaci v těsných prostorách a rychlejší nasazení v operacích na blízko.Airsoftová AEG útočná puška série One(TM) od Specna Arms klade důraz na špičkové zpracování kovové těla a nadstandardní CNC kovové vnitřní díly.Ve srovnání s řadou Edge se liší tím, že neobsahuje mosfet (nebo procesorovou jednotku u Edge 2.0), píst má pouze 1 kovový zub a systém výměny pružiny je odlišný (časově náročnější). 

Co nabízí Specna Arms MK18 (SA-A03 ONE(TM))?

Vnitřní díly
Replika MK18 (SA-A03 ONE(TM)) je vybavena klasický spoušťovými (mechanickými) kontakty, a proto je možné bezpečné používání pouze Li-Pol baterií 7.4V nebo můžete používat klasické NiMh články.Zbraň je vybavena nastavitelnou Hop-up komorou s kvalitní gumičkou pro skvělý dostřel.Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému rychlovýměny pružiny Enter a Covert, který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit vyměnit až po vyjmutí mechaboxu z těla zbraně (nutná základní znalost demontáže vnějších částí AEG zbraně jako pažby, pažbičky apod.).Mechabox je zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly (jejichž výčet uvádíme níže v popisu), výrobce uvádí odolnost mechaboxu do pružiny M120 včetně.

Vnější díly
Replika Specna Arms MK18 (SA-A03 ONE(TM)) vyniká kvalitním vnějším zpracováním s povrchovou úpravou se zvýšenou od..